Skocz do zawartości

Zablokowane Windows Vista Problem....


entrixo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Eh, wszyscy jesteście genialni. Doradzacie a dupa tam wiecie. ;P To wina GM'a i dopiero wersja 6.2 będzie chodzić pod Vistą. Mark Overmars już o tym pisał. Się czyta oficjalne forum, sie wie. ;) Blackmaul był najlbliżej w swoim gdybaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, wszyscy jesteście genialni. Doradzacie a dupa tam wiecie. ;P To wina GM'a i dopiero wersja 6.2 będzie chodzić pod Vistą. Mark Overmars już o tym pisał. Się czyta oficjalne forum, sie wie. ;) Blackmaul był najlbliżej w swoim gdybaniu.

 

 

:thumbsup: Ja zawsze jestem najblizej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie może jakiś darmowych gier przez neta? :)

 

Noszkurfa, nie znamy. Mamy tylko płatne gry i w nie gramy.

 

A co do Visty to świetlanej przyszłości mu nie życzę, ze względu na to że na połowie kompów nie ujrzy się całego jego potencjału (Nikt nie wyda pięciuset złotych żeby potem miast Aero Glassa patrzeć na jakieś staromodne motywy) i nie sądzę by ludzie dawali się skubać na nowy sprzęt i albo zostaną przy starych windach albo pójdą po inny system. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dziadkukleofasie mylisz się, ponieważ np. u mnie chodzi płynnie aero, ale i tak go wyłączam i przechodzę na basic z prostej przyczyny. Aero używa akceleratora 3D. Tak samo pod linuksem bym nie używał XGL. To nie ma sensu. A Vista Basic jest ładna. Zresztą dajcie już spokój z tą Vistą, widzieliście na oczy, że tak krytykujecie? To samo było z Windowsem XP, a teraz prawie wszyscy na nim jadą. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No widzisz Marmocie. I tu jest właśnie różnica. Jedno słowo na temat Linuksa i już oburzenie, a gdy ktoś się spyta coś o Windows'a - patrz góra tematu. Niektórzy wyraźnie zapominają, że to jest forum o GM i jego domyślnym środowiskiem jest Windows, a ja tu nie chcę wojen systemów przy każdym temacie związanym z Windows'em. To samo się tyczy w drugą stronę. Jeśli ktoś ma się zamiar o to kłócić, to niech to robi choćby i w komentarzach na dobreprogramy.pl, tam jest pełno takich. I serio myślę o poziomach reputacji (tylko muszę znaleźć na to czas, a jednak wolę się uczyć C#), bo już mam dość pseudopomagania, z którego nic nie wynika i jak wyjdzie co do czego, to okaże się zwykłym nabijaniem postów. Czy ja się wypowiadam na tematy mi nieznane?

 

Zamykam temat, bo już dawno został wyjaśniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...