Skocz do zawartości

Drawinger


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Grrrrrrr mam małą prośbę do Matthew'a zajrzyj TU

 

2. Nie musisz... Ale na twoim miejscu ten program umieścił bym bardziej w demach niż gotowych programach, bo program do robienia kresek, których nie da się zapisać, nie jest bardzo potrzebny. A jeżeli chcesz dorobić dużo użytwecznych/fajnych funkcji, to to jeszcze full version nie jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, paint o niebo lepszy :P

 

Tak czy siak od painta lepszy jest photoshop. A czy to ma oznaczac ze M$ ma sobie darowac Painta w nowych systemach? Watpie.

 

A wiec zmierzam do tego, ze kazdy moze robic to co mu sie zywnie podoba. Np. Ty. Skoro sa takie firmy jak Eidos czy Blizzard to przeciez oni robia o niebo lepsze gry od Ciebie. Czy to oznacza ze od razu mamy Cie skreslic?

 

Prosze nie komentowac tego posta. KOniec offtopa wracamy do tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Właśnie wracamy do tematu. Niedawno uświadomiłem sobie, że jest inny sposób rysowania i zapamiętywania kształtów (nie będę wtajemniczał)

 

Teraz dam update: https://gmclan.org/up1096_3_Drawinger1_2.html

Jest trochę pamięciożerny przy długim rysowaniu ale do prostych rysunków się przyda. Nie zrobiłem zapisu jeszcze ale od czego jest PrintScreen... NEWS: cofanie i blending (taki krzyżyk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Nie musisz... Ale na twoim miejscu ten program umieścił bym bardziej w demach niż gotowych programach, bo program do robienia kresek, których nie da się zapisać, nie jest bardzo potrzebny. A jeżeli chcesz dorobić dużo użytwecznych/fajnych funkcji, to to jeszcze full version nie jest ...

 

( Nie no wybaczcie ale nie moge :lol: :lol: :lol:

"Program do robienia kresek" LOL!!!

o bez kitu! takiego czegos to jeszcze nie widziałem LOLOLOL!

i jeszcze nie da się zapisywac xD tragedia! xD )

 

A teraz na poważnie, guXio ma racje.

Trzeba to było dać w demach, albo najpiej nie pokazywać w takim stanie, tylko zrobić coś wiecej i gites.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...