Skocz do zawartości

Zablokowane Niszczyciel dysków


ALT

Rekomendowane odpowiedzi

Więc, mam problem. Kilka dni temu mój dysk 500gb przestał działać, uznaliśmy to za koniec

jego świetności i wymieniłem go na 250gb, który dziś znów wysiadł. I ja głupi wsadziłem

kolejny dysk, i "puf" :sp_ike: . Najdziwniejsze że dysku głownego ( z Windom) nie pali. Wina wirusa,

zasilacza czy płyty głównej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina linuxa bo czasami wlasnie przepala rozne rzeczy. Sprobuj teraz wywalic linuxa i pracowac na windowsie i cieszyc sie brakiem awarii. Obcowanie z linuxem prędzej czy później kończy się psuciem kompa taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nowy dysk działał chodź przez chwilę (albo gdybyś teraz włączył komputer działał) to możesz wykluczyć zasilacz.

Odpal przez tryb awaryjny i zobacz czy to wirusy.

 

Większej głupoty nie słyszałem. Problem jak najbardziej dotyczy zasilacza co z resztą napisał już autor tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że zasilacz jest uszkodzony i może nie wyrabiać z zasilaniem wszystkich dysków (bo jeden wciąż jest sprawny!). W ogóle nie brałem pod uwagę tego że zasilacz może palić mu dyski. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro tip: Przeczytaj cały temat

 

Uznaliście, że zasilacz, a może to Photoshop?

 

SMART jeśli nawet nie wykaże zniszczenia dysków, to wykaże uszkodzenia i chłopak nie będzie płakał jak moja siostra, że nie ma dostępu do danych w pewnym momencie

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...