Skocz do zawartości

GMS aplikacja nie jest prawidłową aplikacją win32


Trzynasty

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas próby uruchomienia gry na szkolnym(czyt. starym) komputerze, wyskoczył błąd, którego nie pamiętam dokładnie, ale coś stylu: GMS aplikacja nie jest prawidłową aplikacją win32. Co jest wymagane do GM? Jak rozwiązać ten problem? Co go powoduje?

PS: Gry z GM8 już odpalałem na tym kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol. Odechciało mi się tego kompilować.
Miałeś kompilować a nie oglądać, nie znasz tematu to nie oceniaj... Długo by gadać, ale tak musi być(wiem, że kłamstwo ale jak nauczyciel od infy w słyszy o programie nie kompilatorze i to jeszcze w nazwie ma game maker to pomyśli że to klikacz bez programowania). Przekompiluj plz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przece dałem ci link.

To dałeś pewnie jak pisałem posta :D

Ale coś nie gra.

Ikona HTML5?

Ale po za tym, wiele elementów nie działa, jak wyświetlanie w kalkulatorze objętości. Mógłbyś jakoś to ogranąć bo nie wiem co z tego nie działa w GM8.

@edit po za tym na XP wyskakuje błąd tworzenia urządzenia d3d, ale tam nie ma nic o D3D:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompilujesz na kompie z x64 ? To może być problem. Zrób wersję z instalką zamiast gołego EXE, ona powinna działać lepiej.
Dział lepiej exe/zip, x64 kompiluje. Ale już za późno. Propo, fakt, że tak być nie może by większość kompów nie obsłuży moich gier. Nie mogę na x86 kompilować zbytnio. PS: Nie kupujecie GMS, ja to zrobiłem i żałuje, to nie

jest jedyny problem. W nim nic nie działa jak powinno :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział lepiej exe/zip, x64 kompiluje. Ale już za późno. Propo, fakt, że tak być nie może by większość kompów nie obsłuży moich gier. Nie mogę na x86 kompilować zbytnio. PS: Nie kupujecie GMS, ja to zrobiłem i żałuje, to nie

jest jedyny problem. W nim nic nie działa jak powinno :/

Słucham?

GM:S jest super, wzystko działa jak trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...