Skocz do zawartości

Linux vs Windows


Gibki Kaktus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy taki temat był, jak tak to przepraszam.

Ale jak powyżej w tytule, wojna linuxa z windowsem(temat specjalnie dla Ferviego po stronie linuxa :D ).

Piszcie, co wam się podoba/nie podoba i w tym i w tym oraz oceniajcie który lepszy.

 

Ja osobiście z linuxem miałem mało styczności, ale jakoś nie przepadam za nim :D

Windows...Setki błędów, errorów, wkurzające bluescreeny, doprowadzający do szału, ale mimo wszystko uwielbiam go! :D

Z mojej strony to chyba na tyle :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I tak wszystko sprowadza się do windowsa. Linux się zepsuje - instalujesz windowsa. Mac się zepsuje - nie dopuszczasz do siebie tej myśli , następnie mądrzejesz i kupujesz kompa z windowsem. Na windowsie działa każdy program ,który kupisz w sklepie ( chyba ,że kupujesz coś specjalnie pod maca w ich drogim sklepiku ) a nie ,że się męczysz z linuchem. Linux ma taki plus ,że szybko działa ale co mi po tym ,że mogę sobie pograć w wężyka ( dobra już jest steam ale ciiii :D ). Czasami jest problem ze sterownikami graficznymi pod linuxem. Mimo wielu błędów Windowsa używa wiele osób ponieważ jest najstabilniejszy -jak się coś zepsuje to idzie to szybko naprawić a nie ,że trzeba wklepywać całe wypracowanie komend w linuxie na marne. Linux np. Ubuntu może sprawiać trudności nowym użytkownikom komputera ( częste używanie komend itp. ) ale na plus wychodzi to ,że jest elastyczny i wydajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wszystko sprowadza się do windowsa. Linux się zepsuje - instalujesz windowsa. Mac się zepsuje - nie dopuszczasz do siebie tej myśli , następnie mądrzejesz i kupujesz kompa z windowsem. Na windowsie działa każdy program ,który kupisz w sklepie ( chyba ,że kupujesz coś specjalnie pod maca w ich drogim sklepiku ) a nie ,że się męczysz z linuchem. Linux ma taki plus ,że szybko działa ale co mi po tym ,że mogę sobie pograć w wężyka ( dobra już jest steam ale ciiii :D ). Czasami jest problem ze sterownikami graficznymi pod linuxem. Mimo wielu błędów Windowsa używa wiele osób ponieważ jest najstabilniejszy -jak się coś zepsuje to idzie to szybko naprawić a nie ,że trzeba wklepywać całe wypracowanie komend w linuxie na marne. Linux np. Ubuntu może sprawiać trudności nowym użytkownikom komputera ( częste używanie komend itp. ) ale na plus wychodzi to ,że jest elastyczny i wydajny.

 

Mówimy o tym samym linuksie?

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o tym samym windowsie ? ReactOS jest mocarny - groźny konkurent dla niewspieranego i nieużywanego windowsa 98 !!!

 

Czemu? Ostatnio się mocno wzięli do roboty, system bardzo stabilny (problemem są programy, ale myślę, że super-długo to nie potrwa)

 

Myślę, że może co poniektórym XP'ka pozastępować

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo widzisz, już tak to jest

Windows ma software - Linux nie.

 

W sensie że Windows ma więcej.

 

Nom, ale odpala Windowsowe aplikacje, więc można sobie np. w Crysisa 2 pograć

 

Ostatnio gram w Wh40k i FIFA 13 i nie płaczę, że nie działa - po prostu odpalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmus się śmieje z was właśnie

Bo się nie znacie dzieci grymaśne

Kto informatyk ten dobrze wie

Że na Linuksie pracuje się

Czy to na sieciach czy w programistyce

Strony, w bazach i diagnostyce

Dlatego dzieci moje uczcie się pingwina,

albo płaczcie - nie uczyłem się, moja wina

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...