Skocz do zawartości

Dat windows


MXQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam ostatnio problem, że przy włączaniu komputera jest 95% szansy że pulpit się zawiesi i można ruszać tylko kursorem, reszta się zawiesza. Czekam na pomoc od innych forów ale może ktoś tutaj miał podobny problem.

VeB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Fervi wyskoczy ze zmianą windowsa na linuxa

 

Najprostsze zadania są najlepsze

 

Spróbuj w msconfig lub hijackthis usunąć zbędny crapware (chociaż Windowsa się nie da usunąć tą metodą, więc coś zawsze zostanie)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywracanie systemu to "windowsowskie gowno" wiec ofc nie dziala

No nie wiem, mi raz pomogło. Miesiąc temu nagle z dnia na dzień zauważyłem że nie mam internetu. Przeglądam usługi a tam ku mojemu zdziwieniu nie było najważniejszej od sterownika TCP/IP, "usługa IPsec" bez niej naturalnie nie działał nie tyle co sam internet a nawet niektóre programy i gry.

Zrobiłem przywrócenie systemu, którą zapisała instalacja Avasta i o dziwo usługa wróciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz miałem nieprzyjemność z przywracaniem systemu, ale to w Win 8 RP więc bugi były możliwe.

3h system się przywracał (i jeszcze nie skończył), wkurzyłem się i wypiąłem kompa z gniazdka. Później windows już nie wstał.

Do tego system był całkiem sprawny, modem się "zbugował" i nie wiedziałem o co chodzi bo wi-fi śmigało a kabelek nie -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz z 5 formatow bylo a i tak po pewnym czasie problem wraca]

przywracanie systemu to "windowsowskie gowno" wiec ofc nie dziala

 

moze cos jeszcze pokombinuje w msconfig

 

Może twój sprzęt jest uszkodzony lub instalujesz jakiegoś wirusa?

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie spróbuj formatować na FAT32 (tylko zwykłym, nie szybkim), a później na NTFS i dopiero zainstaluj windowsa.

Miałem kiedyś coś podobnego i pomogło. Komp się nagle zawieszał i twardy reset tylko pomagał. Formatowałem przez instalator win 98.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...