Skocz do zawartości

Zablokowane CDA


Micja

Rekomendowane odpowiedzi

Pieter, ale to był list do redakcji. Poza tym dawniej nie było takich programów, chyba, źe mówić o AMOS i STOS, ale to zupełnie inna półka, inna klasa programów ^^ .

BTW. Pamięta ktoś jeszcze gazetkę Cyber Mycha i ich dział, gdzie dzieciaki dawały swoje dane osobowe, bo chciały się z kimś zapoznać :P ?

Kiedyś kupiłem jeden numer... i sie posikałem ze śmiechu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powtorze: cda sux.. kolesie probuja byc na sile smieszni, sa prymitywni i glupi, recenzje to badziew, ktory co drugi raz absolutnie nie zgadza sie z rzeczywistoscia.. spojz na to krytycznie patryslaw - kup kilka pism z danego miesiaca i przeczytaj w nich np recenzje tej samej gry, po czym zajzyj do netu na recki. (polecam porownanie na linii cda - click - play - gamespot.com - gry.wp.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do listu pan Margines sie wypowie :

po części ma koleś racje.GM jest dobry,ale jest powolny i 'skomplikowane' pliki niesamowicie dużo ważą.Dobra gra/program jest zrobiona tak,żeby nie przeciążała procesora na głupoty,które można zamienic na coś szybszego...

Tu masz rację, pod tym względem GM jest słaby :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM jest mało przyszłościowe ;p . Bo co, pójdziecie na studia informatyczne, zapytają się ciebie jaki język programowania znasz i ty powiesz GML ;P ? Śmiech na całą salę :) . Lepiej się uczyć języków bardziej przyszłościowych jak Java, C++, C#, PHP, ew. D, a GM to tylko hobbystycznie traktować :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tak jest. Pascala nikt już nie potrzebuje w pracy. Pascal is dead.

http://wlodarek.com/komercha/ranking/

 

powtorze: cda sux.. kolesie probuja byc na sile smieszni, sa prymitywni i glupi, recenzje to badziew, ktory co drugi raz absolutnie nie zgadza sie z rzeczywistoscia.. spojz na to krytycznie patryslaw - kup kilka pism z danego miesiaca i przeczytaj w nich np recenzje tej samej gry, po czym zajzyj do netu na recki. (polecam porownanie na linii cda - click - play - gamespot.com - gry.wp.pl)
Demonizujesz. Jak parę lat temu kupowałem gazety, to CDA miało najlepsze i najciekawsze recenzje, które w moim osobistym rankingu plasowały się zaraz za TOP SECRET (ten który padł w roku 1996, a nie nowe wydanie) oraz na równi ze starym SECRET SERVICE. Przy CDA takie czasopisma jak Reset, Gambler, IO czy ŚGK to były dopiero żenujące. :] Po prostu są najlepsi w swoim fachu, zobacz ile czasu działają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, czy CDA suxx, czy CDA jest fajne, to kwestia waszego gustu. :] Mi się osobiście podoba, kupuję je po to, żeby czytać, a nie korzystać z zawartości DVDków, które dają. I nie wgadujcie mi, że "trzeba płacić aż 20zł!", bo CDA staniało do 15zł. Od września wzeszłego roku.

 

Co do tematu: Smuggler uważa, że lepiej jest zrobić prymitywną grę, niż po raz 7 przejść jakąś grę. A w dziale Freeware niemal co miesiąc ukazują się gry zrobione w takich programach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...