Skocz do zawartości

Czemu ich nie ma ??


Bruce

Rekomendowane odpowiedzi

Phariseus odezwij sie do mnie na GG ( nie mam dawnej listy kontaktow ). Ale ciekawie mnie to gdzie sie podzial Piotr bo jego odejscie mnie ominelo chyba :) Aha Ranmus zmien swoj nick w dziale Redakcja :P

 

PS. Mam pytanie jak moge zmienic napis pod moim avatarem ?? *Advanced Member* :) prosze o PM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo też mam dobry numer -130 . Ale gdyby patrzyć na mój wczesnieejszy loigin zanim miałem neta - klusek to jestem 69 (fajna liczba)

Pamiętam początek był spoko. Pierwszy raz dałem o sobie znać w temacie mało gier , i wtedy złożyłem obietnice stwrzenia Wspaniałej strategii .Ba ! Udało mi się dotzrzymać słowa i stworzyłemn niezłą gre.

 

 

Niewiem czemu ale z tych początkowych wydarzen najbardziej utrwailiło mi się :

- Jak Dawidsu mi pomógł z image_angle tzn w tamtej wersji tego nie bgyło , było image_single ( jeszcze jak byłem klusek)

-Stworzenie gry Glutexa

- (troche później) Wielki projekt gry manager online i cyrk z tym związany . hehe pamiętam jak szukałem nowego programisty .

- Głupie rozmowy z Slyem (ale to raczej GG)

 

Koniec. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy pamiętacie ile gierek zaczęliśmy z Patrysławem, a nie skończyliśmy. :P Może tego lepiej nie rozpamiętywać. xP
Z tego co pamiętam, na stronie BI jest całkiem sporo rozgrzebanych projektów :P

Apropos gierek, pamiętacie VolleyBump Phiraseusa? Mam to cały czas na dysku i co trochę gram z botem albo z bratem, żeby się odprężyć :) Tak, ta gra ma "duszę" jak wszystkie stare gry... Teraz już takich nie robią :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Staruszki, staruszki. Mimo, ze nie naleze do elity(czyt. nie kultowy czlonek) to pamietam czasy starego GMCLANU (znaczy nie tego calkiem starego tylko troche starego) i poprzedniego forum. Wylamie sie. Ono nie bylo lepsze. Mam za straszne przezycia. Pamietam jak pisalem jakis temat i obserwowalem kto wchodzi. Jezli wchodzil BeWuO zaczynalem modlitwe. Potwornie sie balem, bo bylem jeszcze wiekszym nubkiem niz obecnie i wiekszosc moich postow nie nadawal sie na forum. Potem na nowym forum juz sie mniej wiecej nauczylem o co mozna pytac, a o co nie, ale BeWuO juz nie ma, wiec jest nudno bez tego dreszczyku emocji. Szkoda, ze tak rzadko sie ostatnio odzywa! Przeciez to jest dopiero Elita! Moze my, nowi urserzy zalozymy jakas grupe odmlodzenie, czy cos?! Rewolucja, rewolucja!

 

EDIT: Z moich przezyc pamietam jeszcze jak Bruce probowal mi jakiegos trojana wcisnac i mowil, ze to program, ktory zmieni mi IP na staly. XD Bylem baaaardzo naiwny (a moze to nie ja ;p).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...