Skocz do zawartości

Heavy Bullet


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Heavy Bullet

 

Pod tym adresem czeka na was moja nowa gra Heavy Bullet.

 

Celem gry jest odbicie zakładnika.

Bronie: karabin i granat

Możliwość jechania Jeep'em.

 

Ściągajcie i oceniajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O_o

torche bez sensu prawde powiedziawszy. Jakim sposobem można to przejść? Da się wogóle?

Kto wpadł na tak beznadziejny pomysł żeby bohater padał od pierwszej kuli? PRzeciez to nie operation flashpoint... Udało mi się rozwalić 2 przeciwników. Za drugim razem.. Yeah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za trudne. Ludzik pada po pierwszym strzale a przeciwnik wystrzeliwuje całą serie naraz. Sterowanie nie wygodne (przynajmniej dla mnie :) ). Po przegranej cofa odrazu do menu i zdarza mi się, że trzymam w tym czasie jakiś klawisz i mi się nie chcący gra wyłacza itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nawet podoba. Fakt, że trochę za trudne, ale jest sposób, by przejść... ja już rozwaliłem kilka czołgów nawet. :D Ale mam pytanie: jak wygląda zakładnik. Jeśli jest niebieski i jak go najadę celownikiem, to ten ostatni zmienia kolor na biały, to go znalazłem. Tylko jeśli to on, to jakoś nie działa zaznaczanie...

 

EDIT:

Wybiłem wszystko na planszy! Chyba łącznie z zakładnikiem. :P

DRUGI EDIT:

He he! Przeszedłem! Teraz mam jakąś pustynną planszę. Zaznaczanie jednak działa. :P Gra jest chyba trochę niedopracowana, ale ciekawa. No i grafika średniawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem buga: Gdy idziemy bokiem i rzucimy granat to on leci w tą stronę w którą idziemy a nie do celownika. Zrób w creacie Granata i jeśli naboje też tak działają do w nabojach też

direction = point_direction(x,y,mouse_x,mouse_y);

Gra jest fajna bo długa, długa bo trudna, trudna bo za szybka, szybka bo szybkie postacie i reakcje. :P

 

EDIT: Gdzie jest ta strefa bezpieczeństwa?

 

PoZDRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strefa bezpieczeństwa to helikopter, a co do bugu z granatem to następna wersja będzie poprawiona i będzie wybór poziomu trudności :P , a kasmilus mógłbyś napisać co to za błąd z jeep'em?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby użyć granatów, należy przełączyć (mouse roller) broń na granaty i strzelać :P . jakie to proste, nie :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czy są jeszcze jakieś pomysły do poprawki gry??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnicy mogliby być wolniejsi, jeśli już ma się ginąć od jednego strzału, to niech pojedynki z AI będą 1 na 1 ew. 1 na 2. Nieciekawy początek-niech gra rozpoczyna się np: od przylotu helikopterem. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czy są jeszcze jakieś pomysły do poprawki gry??
AI wrogów :) Kiedy jesteśmy blisko ludzików (nie wiem jakim cudem widzą przez ściany ^^), zaczynają oni biegać kółko, próbując odnaleźć wyjście. Niezbyt im to wychodzi... ;) Czołgi natomiast poruszają się o wiele za szybko, no i można je łatwo wykiwać - wystarczy biegać w kółko. Czołg, niewiadomo dlaczego, robi dokładnie to samo i wykonując odpowiedni manerw taktyczny, można go wpakować na skałę ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz, by ta gra była objawieniem na miarę WoW :P :lol: , to weź jeszcze wykorzystaj przykład "Pole Widzenia"-pojawił się taki ostatnio na gmclanie. Zrób, że jak AI zobaczy gracza, to zabijają zakładnika-i skrrrrradanka idealna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz, by ta gra była objawieniem na miarę WoW :P :lol: , to weź jeszcze wykorzystaj przykład "Pole Widzenia"-pojawił się taki ostatnio na gmclanie. Zrób, że jak AI zobaczy gracza, to zabijają zakładnika-i skrrrrradanka idealna :P
Racja, z resztą co to za zakładnik którego nawet nie chcą zabić? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako priorytetową sprawę weź poprawienie wyjścia do menu, gdy giniesz-jak wspomniał london. Gdyby taki babol był np: z telewizją zniechęciłoby mnie to nawet gdyby w TV był Dzień Sądu Ostatecznego na żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matthew: bez kompa też można. wystarczy rozwalić granatem skałe :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...