Skocz do zawartości

GMDuel


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

No i są wyniki!

juwFh.png

O 20:00 zaczynają pojedynek Piedro i Chell. Ktoś jeszcze chce jeszcze w tym tygodniu rozpocząć nowy pojedynek?

Najbliższe pojedynki i zakładany czas ich trwania

Pietrz vs Sheriff99 (OMG 7+ dni)

I am vader vs Huderlord (7+ dni)

Elevator vs Adriann (2-3 dni)

karolo320 vs sunflower (7+ dni)

Boad vs Uzjel (2-3 dni)

 

Poza tym już za tydzień będzie grudzień. A to oznacza że nie ma możliwości rozegrać wszystkich pojedynków do końca roku. Więc chcę poznać wasze zdanie. Czy przedłużamy konkurs i rezygnujemy z możliwości wykorzystania upgrade z 8.1 do Studio? Ogółem chcę wiedzieć czy ktoś rozważa upgrade. Chociaż biorąc pod uwagę aktualną promocję to nie ma to sensu, :P ale może ktoś liczy na pieniążki pod choinkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam nic przeciwko przedłużeniu. ^ ^'

 

To jak, karolo, od tej soboty 6:00 AM do następnej soboty 6:00 AM? Żeby jeszcze była przestrzeń do zarywania nocy przed weekendem? :P

 

---EDIT---

Właściwie to nie miałabym nic przeciwko, żebyśmy zaczęli od zaraz, nadal z terminem do 6:00 AM w następną sobotę. Bo skoro może być 7+... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi uwierzyć że wygrałem z uzjelem.
Czytając opinie nie byłem w stanie stwierdzić która gra jest lepsza. Zagrałem w grę Uzjela i spodobała mi się. Potem zagrałem w twoją grę i uznałem że lepiej nawiązałeś do tematu, poza tym że gra jest bardzo fajna!

 

Btw, dopiero teraz zalapalem ze tableka twierdzi ze najlepszy przegrany bedzie walczyc z najlepszym wygranym.
Tak, a przegrany z półfinału ma szansę odegrać się w finale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...