Skocz do zawartości

Kupno nowej karty :)


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na dniach kupuje nową karte do swojego komputera mam procesor 2,80 ghz 2 gb ram w jednej kośći jeszcze 3 porty na ramy wolne :) kupuje karte Radeon HD 4550 i czy z takim sprzętem już pogram w nowsze gry na internecie piszą że tak , a tytuły jakie sięgne pierwsze na pewno to :)

 

Call of duty Modern Warfare 1,2,3

 

Call of Duty 5 WORLD AT WAR

 

CALL OF DUTY BLACK OPS

 

BĘDĘ CZEKAŁ NA BLACK OPS 2

 

BATLEFIELD BAD COMPANY 1,2,3

 

CRYSIS 1,2

 

FEAR 2,3 JEDYNKE PRZESZEDLEM ZE WSZYSTKIMI DODATKAMI ODZIWO MI POSZŁO

 

Zamierzam przejsc też nowe MEDAL OF HONOR

 

Gta 4

 

Mafia 2

 

I oczywiśćie Need for speedy od undercovera zacząwszy :) co jeszcze polecacie , i co myślicie jaki będzie black ops 2 fajny ja już widziałem trailer ;D i czy będę mógł grać w te gry chociaż na naj niższych mi się wydaje że tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokup ram'u 2gb i wystarczy. Ja mam Intel core 2 Duo, dwie karty graficzne troszkę stare i 4gb ram'u,

a wszystko śmiga na najwyższych że aż miło :)

 

Edit: Ale i tak podaj nazwę starej.

Tak tak, chciałbym zobaczyć jak Ci śmiga na najwyższych BF3, skoro oficjalne benchmarki wykazały, że nawet z najlepszym dostępnym GPU nie osiągnie się więcej niż 20 FPSów na dual core :rolleyes: .

 

W ogóle to propsy za pomoc przy kupnie hardware'u, podczas gdy autor nie podal nawet płyty głównej, od której zależy zakup. Brawo ziomki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, chciałbym zobaczyć jak Ci śmiga na najwyższych BF3, skoro oficjalne benchmarki wykazały, że nawet z najlepszym dostępnym GPU nie osiągnie się więcej niż 20 FPSów na dual core .

Ok to inaczej, chodzi o gry w które gram, Call of Duty, Medal of Honor i BF nigdy nie tchnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie o co chodzi jak karta graficzna jest np pci-e to rozumiem ale nie rozumiem jak jest na przykład ddr 2 a inna taka sama tylko ddr 3 a wejscie ma takie samo to co np u mnie nie wiem jaka bedzie dobra ddr 3 czy 2 czy to nie ma znaczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta karta będzie pasowała do mojego intelka :)

 

http://allegro.pl/ati-radeon-hd-4550-512-m...2494808814.html

 

nazwa płyty głównej DELL OPTIPLEX GX 620

 

PROCESOR 2.80 GHZ PENTIUM ®

 

KUPUJE KARTE LOW PROFIL I ONA MA 512 ZASILACZ DA RADE NA ZASILACZU PISZE ŻE 120V-240 V ALE GDZIES PISALI ZE JA MAM ZASILACZ 350 W OGÓLEM ALE INNEJ KARTY NIE CHCE BO 1 GB JUZ ZASILACZ BYM MUSIAL WYMIENIAC A TAK WYMIENIE KARTE JUZ BEDE GRAL W NOWE FAJNE GRY NOWSZE A JAK KOPIE RAMY JESZCZE Z 2 GB TO BEDE MIAL WTEDY 4 GB I JUZ NA NAJWYZSZYCH WE WSZYSTKO A TERAZ PEWNIE NA SREDNICH :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pisz małymi literami, bo ciężko się czyta.

To, że ci pisze na zasilaczu 120V - 240 V to napięcie wejściowe.

"Zasilacz 350". Pewnie chodziło o moc zasilacza, czyli 350 W.

Wątpię, że we wszystkie gry będziesz grać na średnich, nawet jak dokupisz ten ram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalzałem takie info o tej karcie co kupie :)

 

150 zł - ATI Radeon HD4550 DDR3 512 MB

 

Za 150 zł najlepszy będzie ATI Radeon HD4550 wyposażony w 256MB DDR3. Jest to jedna z najtańszych kart graficznych, którą możemy używać do gier. Nie pogramy na niej w takie tytuły jak Crysis: Warhead czy GTA IV z wysokimi ustawieniami obrazu , ale w inne gry możemy pograć komfortowo (np. Assasin's Creed), co prawda na niskich/średnich ustawieniach, ale za 150zł to przecież wcale nie jest tak źle. Ta karta ( jak wszystkie inne tutaj wymienione ) wspomaga odtwarzanie filmów w rozdzielczości HD.

Firma karty graficznej - w tym przypadku bierzemy najtańszą jaką znajdziemy

Na tej karcie możemy pograć w takie gry jak FEAR w 1024x768 na średnio-wysokich bez FSAA i Aniso z wyłączonym i cieniami, nawet komfortowa może być gra w bioshock na średnich/wysokich detalach w rozdzielczości 1024x768

Zalecany komputer:

Procesor - Intel Celeron Dual Core E1200/AMD Athlon 64 3500+/AMD Athlon 64 X2 3800+

Pamięć RAM - 1GB

Zasilacz - Markowe 300W

 

Test - ATI Radeon Radeon HD4550 - http://www.benchmark.pl

Wynik 3D Mark 06: 4020 pkt

Typ chipsetu: RV710

Szyna pamięci: 64 bit

Rodzaj pamięci: DDR III

Zainstalowana pamięć: 512 MB

Taktowanie rdzenia: 650 MHz

Taktowanie pamięci: 700 MHz

ROP: 4

TMU: 8

SP: 16

SPU: 80

 

 

ja mam zasilacz 305 w to ujdzie mi czyli karta :)

 

 

ale jedno mnie zastanawia , otóż do niektórych kart nisko profilowych (low-profile) dodaje się specjalne jakieś złącze czy coś a co bez tego nie podczepie karty ? podczepie bo jest takiej samej wielkośći jak ta co mam teraz pod pci-e podpiętą , wyłamałem specjalne wejśćia te plomby z tyłu obudowy i ona wejdzie bez problemu chcę low profil bo na normalną musiał bym jeszcze zasilacz wymienić a na razie mi się nie chce :) ale zorbię swojego dellka nie do poznania :)

 

 

gta 4 na najnizszych mi pujdzie chociaz ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chcesz przez to powiedziec ? :) że gry które będą wychodzić za np rok mogą już u mnie nie pochodzić ? ;D i czy wymianan procka też ma znaczenie względem zasilacza i czy dużo z tym roboty :)

Dyzmek, lepiej kup se nowy procek bo na Pentium to długo nie pociągniesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki procesor. Z tego co pamiętam to Dead Island ładnie chodził, trochę się ciął Assassin's Creed 2 podobnie jak GTA.

 

EDIT:

Wymiana procka zależy głównie od chipsetu na płycie. Do socketa pasuje Pentium Dual-Core ale chipset go nie obsługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jak zamonuje karte to wejscie na monitor wkrecic w wejscie na karte czy zostawic pod tym zintegrowanym wejsciem ? chyba podpiac pod karte prawda ? bo dopiero wtedy ja bedzie widziec a kto mi powie co to sa te zlaczki do kart low profile np mi ona nie jest chyba potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...