Skocz do zawartości

MMA-wojownicy


Vandarki

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: MMA-wojownicy

 

Gatunek: bijatyka

 

Opis: W grze wcielamy sie w zawodnika MMA, mieszanych sztuk walki, walczącego jednym z trzech wybranych stylów. Pomiędzy walkami możemy trenować naszego zawodnika na siłowni oraz pracować aby zarabiać na profesjonalne treningi. Bedziemy mogli zmierzyc sie z dziewięcioma walczącymi w lidze zawodnikami i awansować w rankingu by zostać mistrzem.

 

Download: https://gmclan.org/up8115_4_MMA_wojownicy.html

Rozmiar pliku: 2282KB

 

 

Autorzy:

Programowanie: Vandarki

Fabuła: Vandarki

Grafika: Vandarki

Muzyka: Vandarki

Screeny:

screen1jp_rwsqshh.jpg screen2jp_rwsqsha.jpg screen3jp_rwsqsqx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika taka sobie...co do samej rozgrywki to trening jest do d**y bo można w nieskończoność podbijać statystyki.Sama walka to wogóle porażka, przeciwnik od razu przyciska nas pod "liny"?(chodzi o ten sześciokątny niby ring). To jest MMA a w grze zero parteru czy jakichkolwiek innych technik konczących. Bardzo dużo pracy przed tobą aby grę doprowadzić do dobrego poziomu grywalności (sam robię podobną gre, tyle że boks i łatwo nie jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to, że udało ci się to w jakikolwiek sposób skleić do kupy (chodzi o szatę graficzną). Nie wygląda to źle, bywały gorsze "produkcje". Tutaj jest ok, od strony technicznej kuleje już troche bardziej, ale i tak pierwsze wrażenie jest jak najbardziej na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Menu jest nawet OK.

Grafika jest taka sobie.

Walka jeszcze gorsza.

Reszty nawet nie miałem zamiaru spróbować, bo się zniechęciłem czasem oczekiwania na walkę.

 

GML
if grywalnosc=0 fun=false;

Ja bym na twoim miejscu usunął ten czas oczekiwania, jakoś poprawił walkę i zmienił

trochę wygląd menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...