Skocz do zawartości

Red Ball


bad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Chciałbym wam przedstawić moją pierwszą grę zrobioną w Game Makerze. Nie jest ona niczym oryginalnym, zapewne już graliście w tego typu gry. Mimo wszystko zachęcam do jej ściągania i oceniania. Zaznaczam, że jest to moja pierwsza gra, ale napewno na jednym tytule nie poprzestane. :D

 

Red Ball

 

Ps. Oczywiście nie obylo sie bez problemów i dlatego chciałbym podziękować za pomoc Dawidsowi oraz Londonowi :P

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy przyjemna gra :D,nawet mojej mamie sie spodobało ;]

Tylko zrób po utracenia życia 3 sekundowe odliczanie,bo raz przywalisz z ściane i odruchowo wciśniesz na strzałke i na początku tracisz 2 życia :]

Dorób menu i gra może sie stać naprawde dobra :D,moge ci pomóc, tylko napisz na pm ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna mini gra. Estetyczna i przyjemna grafika, intuicyjna obsługa i przejżysty interface. Gratuluje :thumbsup:

 

 

Znaczy się nie chce mi się ściągać, może byś nas jakoś zachęcił np. wrzucił screena?
Rany.. ale z Ciebie arystokrata. Nie chcesz to nie sciągaj.. łaski bez :angry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giera całkiem, całkiem. :]

Ps. Oczywiście nie obylo sie bez problemów i dlatego chciałbym podziękować za pomoc Dawidsu oraz London'owi

Nie, żebym się czepiał, ale w credits jest napisane, że gra została stworzona w całości przez Ciebie. Pewna nieścisłość. :P Poza tym moją ksywkę odmienia się w tym przypadku: Dawidsowi. No i powinieneś też napisać "Londonowi". Po co ten apostrof? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym się czepiał, ale w credits jest napisane, że gra została stworzona w całości przez Ciebie. Pewna nieścisłość. Poza tym moją ksywkę odmienia się w tym przypadku: Dawidsowi. No i powinieneś też napisać "Londonowi". Po co ten apostrof?

 

Sory za małe błedy:D, ksywki poprawione. Co do creditsa, poprawie, rzeczywiście mała nieścisłość :P

 

 

Ciesze sie, że jakos to wygląda w Waszych oczach, główne menu poprawie :D

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale chyba brakuje poziomu 5.

 

Hmm... poziomu 6 nie brakuje, poprostu przez pomyłke wstawiłem nie ten obiekt. Wszystko bedzie poprawione w wersji 1.1. Jeśli zauważycie jeszcze jakieś bugi czy błędy to prosze pisać, poprawie. :P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra? Niezłe niezłe, jesteśmy podobni:

Dobrze ci idzie na starcie tak jak mnie i wielu (niestety nie wszystkim wychodzi na starcie).

 

Gdybyś potrzebował pomocy to wal do mnie na PW ,jakby ci sie nie chciało to bardzo chętnie moge ci dorobić pare leveli do jakiejś gry (i wszystkim też bo to kocham!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Bardzo dobra gra strasznie mi sie spodobala ja bym zrobila 2 czesc i nawet 3 :D

 

Lady of costam to był baardzo stary topic widze że jesteś nowa

więc pamietaj odpowiadaj na tematy na 1 stronie lub ewentualnie drugiej.

^

edit: cofam to.

 

P.S. Mi też się podoba, nie chcę mi sie rozpisywac postawię 4,34 - 4+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po dłuższej przerwie postanowiłem poprawić moją pierwszą wersję Red Ball'a.

Wersja 1.1 została poprawiona o:

+ Aby poruszyć kulką, należy odczekać 1 sekundę (w ten sposób nie traci się żyć po dłuższym przytrzymaniu klawisza)

+ Lekki lifting menu

+ Dodałem 1 level (obecnie jest ich 10 :P )

 

LINK:

Red Ball 1.1

 

Obecnie zaczynam prace nad 2 częścią

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzne Cie bad, rozumiesz, zarzne :D Gralem sobie, gralem. 3ci poziom, bez utrady zycia, wkoncu wpadam w przeszkode, glosniki rozgloszone i myslalem ze zawalu dostane XD

 

Jak wyzej - osiagnales co chciales, czyli spadlem z krzesla. xD

 

Grafika szczatkowa - no tak, ale co mozna z tym zrobic, w koncu w kazdych puzzlach tak jest. Mozesz dodac zachete, np. taka ladna pania, ktora... :P

 

Gameplay - ta gra wciaaaaga! Sciagac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...