Skocz do zawartości

Mael's Crew


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Mael's Crew

 

Mael's Crew to gra, którą planujemy wydać na maksymalnie dużą liczbę platform, takich jak przeglądarki, iPhone, iPad, Android, PC i Mac. Na tę chwilę ekipa pracująca nad tym projektem składa się jedynie z dwóch osób: ANtY zajmujący się stroną wizualną gry i peous ogarniający techniczną stronę w Unity.

 

Gra opowiada historię syna jednego z najpotężniejszych Złych Lordów, który musi w końcu dojrzeć, wyprowadzić się z domu rodziców i założyć własne siedlisko zła, w którym będzie mógł odpierać ataki żądnych złota rycerzy panoszących się po całym kraju.

Syn ten nazywa się Mael i to właśnie w jego rolę wcieli się gracz. Będzie miał możliwość wynajmowania najróżniejszych potworów do pomocy w obronie swego lochu.

 

Rozgrywka w Mael's Crew najbardziej przypomina tę znaną z gier typu Tower Defence jednak jest kilka bardzo dużych różnic:

  • To ty jesteś ten zły, a walczysz z dobrymi bohaterami (takie odwrócone Diablo :P )
  • Nie ma tu wieżyczek, jedynie potwory
  • Możesz przmieszczać swoje jednostki w czasie rozgrywki
  • Twoje oddziały walczą z przeciwnikami i mogą zginąć

 

Jest jeszcze tego trochę ale nie wszystko jeszcze dokładnie przedyskutowaliśmy i nie chcemy jeszcze wszystkiego zdradzać.

 

 

Dodam, że peous to 33-letni game programmer z Francji i naprawdę ######ście się z nim pracuje :D

 

 

Screeny:

 

screenshot-300x128.jpg screenshot2-300x128.jpg

 

 

Inne:

 

Sprajty dwóch jednostek:

units.jpg

 

Speed mock-up cut-scenki:

mockup-cut-scene.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko mogę życzyć projektowi jak najlepiej, bo niestety nic mi się w nim nie podoba. Jak coś robić, to porządnie. Dla mnie jest to zbyt na siłę (szybka argumentacja: grafika jak dla mnie na chwilę obecną nie jest niczym specjalnym, wiem, trochę patrzę pod katem twoim możliwości, no ale jednak, to nie jest nic szczególnego, sama fabuła to jakaś kpina no i obecny stan jest naprawdę nijaki), z jednej strony to źle, że tworzysz byle by tworzyć, z drugiej strony fajnie że masz tyle zapału, bo, jak widać po poziomie gier na GMClanie, mało komu chce się robić cokolwiek.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@dwa pierwsze posty: dzięki :)

 

@Sernat: No cóż, nie za bardzo wiem, co mogę na to powiedzieć, bo się mylisz: projekt nie jest robiony na siłę (jak niektórzy wiedzą już pracuję nad conajmniej jednym projektem więc ot tak bym sobie nie dokładał drugiego, gdybym tego nie czuł). Fabuła - kpina, hmm, no może dla niektórych tak. Cóż, raczej cię nie przekonam i chyba nie ma to za bardzo sensu, dzięki za opinię :)

 

Co do grafiki to chętnie bym się dowiedział o czym dokładnie mówisz, wiesz mam nadzieję, że to wszystko jest stylizowane? A to, że najlepiej mi to nie wychodzi to hmm, brakuje praktyki i umiejętności najwyraźniej, ale wiedz, że nie odwalam tego byle jak, tekstury to też jestem w tym nowy, więc nie będą to mini-dzieła sztuki :D

 

edit: co do projektu na siłę to może chodzi ci po prostu o to, że jest to mały projekt, a nie Rune Masters 2? Co do fabuły to jest to gra nastawiona trochę bardziej na casuali i pewnie po tym trochę widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...