Skocz do zawartości

Skyyyyrim


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

Laptop Szajsung

 

Procesor 2.53GHz

Karta graficzna: NVIDIA 315m (512MB)

Ram: 3GB

OS: Windows 7

 

 

W wielu artykułach ta karta graficzna jest zaliczona do pogranicza grafiki low/medium w Skyrim. Co do reszty (procesor, ram) nie ma wątpliwości że niemal przewyższają wymagania.

 

Czego nie rozumiem:

 

1. Pomimo tego, że SAMA GRA poprzez autodetekcje ustawiła grafikę na Medium, to na Medium bardzo muli

2. TEGO NAJBARDZIEJ NIEROZUMIEM: JUŻ W SAMYM MENU W KTÓRYM JEST TYLKO JEDEN OBRAZEK I 5 PRZYCISKÓW MYSZKA MULI, JEJ RUCH JEST PŁYNNY ALE OPÓŹNIONY O POWIEDZMY 700ms

3. Nawet na grafice Low, ba nawet po późniejszym wgrywaniu różnych tweaków, zmniejszania grafiki do takiego stopnia ręcznie, że wyglądała jak w minecrafcie, wydajność jest niezadawalająca, usuwa całą przyjemność gry, albowiem tak jak w menu - obrót kamerą jest opóźniony.

 

Czy jest to spowodowane za słabą kartą graficzną, czy może MYSZKE MAM ZEPSUTĄ. Nie mam pojęcia, szlag mnie trafi zaraz. Jakim prawem kamera czy kursor w menu jest opóźniony i zmulony, kiedy cała reszta działa dobrze i zupełnie płynnie? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejjjjjejeje robicie mi nadzieje ide sprawdzić

 

edit: nie dało to nic. zupełnie nic, powiedziałbym że jest nawet gorzej, ale to może być złudzenie spowodowane kontrastem między rzeczywistością a wyimaginowaną w trakcie ładowania dobrą wydajnością gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalku

 

Jak miło że niektórzy jeszcze wiedzą z kim mają doczynienia :D

 

XxMichałxX - ban do 1 września tego roku :ban:

Coming soon

 

 

EDIT:

 

Ważne pytanie: co to je FXAA

 

E2:

Sytuacja następująco się przedstawia:

Na 315: grafika ohydna, ale jest playable. Minimalne opóźnienie tej myszki jest, idealnie nie jest no ale jest dobrze, ale i tak powinno śmigać perfect na Medium, nie pojmuje czemu muszę się godzić na takie warunki.

Na 9200: Niegrywalny syf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...