Skocz do zawartości

Doom2 Coop


I am Lord

Rekomendowane odpowiedzi

Padła propozycja zagrania gmclanowo w dooma 2 cooperative.

 

Aby zagrać ściągamy skulltaga> http://www.skulltag.com/download/ zawiera on już doomseekera jest to wyszukiwarka serverów dla gier z enginem Dooma lub zmodyfikowanym, można też odpalać Hexena

 

1. Uruchamiamy skulltag.exe trzeba mu podać folder z doomem 2, po uruchomieniu zmieniamy sterowanie w opcjach na WSAD + mouselook myszki, mouse spring wyłączamy. Wychodzimy z gry.

2. Odpalamy doomseeker wchodzimy w opcje > engines wskazuemy ścieżkę do skulltaga.exe https://gmclan.org/up539_6_doomseekera51ee.html

W wyszukiwarce można znaleźć mój server "[Huder] xxxxxxxxxxxxxxx"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem serwer

mapy są standardowe od dooma2 tryb survival co-op z przyspieszonymi potworkami, pain elementale mają ograniczoną ilość skulli, poziom trudności gry 3/5. Są 3 życia.

 

Jak by mnie na serwie nie było to można napisać na gg, wtedy wbiję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich ALTów : D bo się pytał dlaczego nie można skakać.

No więc wyłączyłem skakanie na servie ponieważ normalny doom2 ( bez modów czy portów ) nie posiadał skakania więc na niektórych standardowych mapach ze skokiem dało by się je bugować. Np na mapie map03 ze skokiem nie trzeba brać żadnych kluczy da się od razu iść do exitu. Niektóre mapy też można przez skakanie skrócić. Jest to powszechnie uznawanie za cheatowanie więc skok wyłączyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

I to się nazywają prawdziwi gracze! Nie mogę znieść ani chwili z moimi "znajomymi", którzy rzygają po ścianach na widok gry sprzed trzech lat (bo dupna grafa) i mają karty graficzne i procesory z kosmosu. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten bul, chciałem pograć z moim kumplem na PS2 w to:

i jak odpaliłem to nie wytrzymał 2 pojedynków bo ON nie gra w gówna z chujową grafą : O

Tak mnie zamurowało że nie wiedziałem co zrobić i polałem wódkę :D a konsolę wyłączyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też popieram Armageddon :D

Polecam też taki już oddzielny IWad - Hacx. Albo FreeDM, czyli Freedoom do multi. Jak mi się coś przypomni to napiszę.

 

PS: Robię remake Ghostbusters Doom2 na DECORATE (przepisuję), ale jest niedokończony wad i by trzeba było skakać między mapami. Jednak bardzo dobry według mnie. Wydaje mi się że jest i do SP i do MP (ale lepiej max. 5 osób bo tak to klony ghostbusterów xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freedoom wydawał mi się jakiś dziwny. Brutal doom jest całkiem niezły.

edit:

O fajnie że jest na tym forum ktoś kto moduje dooma. Jak będziesz potrzebował serva do testowania to mogę być pomocny :P

Ja ogarniam tylko doombuildera nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Huder Nie jestem zbyt dobry w robieniu rzeczy, ale może mógłbym w czymś pomóc. Np. zrobić jakieś bronie albo cuś.

 

@ALT dtinv jest według mnie kiepki, ale róbcie co chcecie.

 

Zaraz, jest jeszcze niesamowicie trudnosiągalny Armageddon! (Pierwszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...