Skocz do zawartości

Wyznanie (BETA)


Vandarki

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Wyznanie beta

 

Gatunek: RPG

 

Opis: Jak pisze w temacie, jest to tylko beta we wczesnym stanie, ale ukazuje całą logike gry, to rpg typu "ide i bije" ale z paroma ciekawymi elementami takimi jak sklep, mozna w nim kupowac wyposażenie (w wersji beta tylko jedno przykładowe), jest tez dosc częsty ale ciekawy system wyboru "wyznania" w skrócie zabijajac potworki z piekła stajemy sie dobzi i zyskujemy niebieska aure, zabijajac potworki w niebie stajemy sie źli i aura staje sie czerwona.

Co level dostajemy jeden punkt umiejetnosci, mamy do wyboru trzy statystyki

*siła- zwieksza ilosc hp i obrażenia

*zręcznośc - zwieksza szybkosc chodzenia i wysokosc skakania

*mądrość - zwieksza regeneracje hp i zdobywane punkty doswiadczenia

Gra to wczesna beta i moja pierwsza produkcja wiec moga pojawic sie bugi i niedociagniecia, ale licze na łaskawe oceny.

Jeśli chodzi o oprawe graficzna to jest to porazka, chciałem bardziej ukazac logike gry i sprawdzic czy bedzie jakies zainteresowanie. Życze miłych testów i prosze o rady i oceny. :D

No i jeszcze w skrócie sterowanie, chodzimy strzałkami, atakujemy klikajac na postac lewym przyciskiem myszy, leczymy sie klikajac na postac prawym przyciskiem myszy.

 

Chce jeszcze podziekowac całemu teamowi gmclanu, wiele porad i przykładów pomogło mi w zrobieniu mojej gry, a szczególnie Adrianowi Marzec który wprowadził mnie w tajniki animacji (tylko narazie nieudanych).

 

Download: http://www.gmclan.org/up8115_4_wyznanie.html

Rozmiar pliku: 5MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Vandarki

Fabuła:
Vandarki

Grafika:
Vandarki

Muzyka:
Vandarki

Screeny:

 

Cm1c3.png

Fa2Mg.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie pograłem trochę, na chwilę obecną - 2/5

 

Widać że się trochę napracowałeś, jednak z mizernym skutkiem. Trochę przeliczyłeś siły na zamiary :) Nie radziłbym ci się rzucać na RPGi na razie. Pomijając brak jakiejkolwiek fabuły (która przecież w RPG odgrywa kluczową rolę), nie bardzo w grze wiadomo, o co chodzi - przemy przed siebie zaklikując poczwary na śmierć - nie jest to zbyt wciągające, tym bardziej ze względu na horrendalny poziom trudności. Ogólnie panuje tu chaos i od początku gracz zostaje rzucony na wodę. W ogóle, skoro to dopiero beta, powinno znajdować się w dziale dem.

 

A, i w piekle celownik jest niewidoczny bo zlewa się z tłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...