Skocz do zawartości

League of Legends


MXQ

Rekomendowane odpowiedzi

Gra dobra, ale największym cholerstwem jest to, że niekiedy (a z moim fartem co drugą gre) trafiają się do teamu nooby, i jestem najlepszy w teamie, mam staty np 20 na 4 na 10, ale co z tego jak koleś z teamu ma 0 na 16 i choćbym sie zesrał to nic nie zdziałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - Im się wyłączał downloader i dlatego dali sobie spokój, a nie się wystraszyli programu ;x Przynajmniej ja tak to zrozumiałem.

 

League of Legends? Grałem... Słyszałem opinię kolegów i niestety, chórem, wszyscy razem: 'Dziadostwo' i 'Nuda'. Przykro mi :(

+1

 

Odpalam rankeda, koleś ma last pick i został solo top a on bierze Ashe -.-

Co? Co? Czym? Co? Mówże po polsku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to oznaczało:

"włączyłem <jakiś tryb gry>, dany gracz dostał możliwość wyboru postaci ostatni raz gdy został najlepszym graczem w drużynie, podczas gdy reszcie graczy źle wiodło się na polu bitwy, a on bierze <nazwa charaktery wnioskując z prześmiewczego tonu wskazująca na postać niepozwalająca wygrać bitwy/potyczki>"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to oznaczało:

"włączyłem <jakiś tryb gry>, dany gracz dostał możliwość wyboru postaci ostatni raz gdy został najlepszym graczem w drużynie, podczas gdy reszcie graczy źle wiodło się na polu bitwy, a on bierze <nazwa charaktery wnioskując z prześmiewczego tonu wskazująca na postać niepozwalająca wygrać bitwy/potyczki>"

 

Koleś miał wybrać Y typ postaci a wziął X, może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie po screenach grę się ocenia

JEZU NO CZY WY NIE UMIECIE CZYTAC ? DOWNLOADER MI CALY CZAS WYWALAL A POMIMO TEGO POBRALEM GRE I GRALEM I MI SIE NIE PODOBA

PS.przepraszam za łamanie regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...