Skocz do zawartości

Zablokowane No i kurczę z-ignisiałem.


kt1117

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prawo będzie się śmiało. ;)

 

Dziś był konkurs z matmy (kurde- ostatni), kończę go i myślę. Cholera, ale jestem głupi. Było zadanie na notację wykładniczą. Cholera umiałem to, bo nieraz używam, ale za późno zauważyłem wspólny dzielnik. Babrałem się, wymnażałem, a wystarczyło wszystko podzielić na 3-ki i 10-ki. Nie rozwiązałem przez to żadnego otwartego Dobrze, że chociaż jestem na 98% pewien, że zamknięte napisałem dobrze. Patrzę czas się skończył, pani zbiera czystopisy i okazało się, że Agata też ma pusty. Pani powiedziała, żebyśmy nie myśleli w domu a zadaniach i takie tam, a na koniec dodaje, ze jak ktoś napisał źle, to po prostu ukręci mu w poniedziałek główkę. Wychodzimy z klasy, podchodzę do niej i mówie. No to od poniedziałku oby dwoje chodzimy bez głów. Agata jest w gorszej sytuacji, bo z żadnego konkursu się nie przedostała, a z Polskiego zabrakły jej tylko 2 pkt. to ją pocieszałem, że zawsze mogą próg obniżyć. Później gadaliśmy o tym, do jakich szkół pójdziemy. Ona idzie do szkoły w miescie niedaleko, a ja do Bydgoszczy. No i później powiedziałem, ze moi rodzice mnie straszą, że jak nie będę odpowiedzialniejszy i nie przestanę przynosić wstydu rodzinie to każą mi tez iść do pobliskiego miasta do ogólniaka. No a później się śmialismy, bo okazało się, że jej rodzice też mówią, zeby się uspokoiła, bo przynosi wstyd. Zresztą wiem, ze mówiła prawde (zresztą po co miała by kłamać), bo raz jak czekaliśmy gdzieś koło jakiejś klasy, w miejscu gdzie przeważnie stoi drabina, wisiał tylko łancuch mocujacy tą drabine zwykle do ściany. Ona prawie natychmiast zaczęła się na nim huśtać. (Szczerze mówiąc bardzo mi się podobało jak się tak huśtała). Póxniej oczywiście pojawiły się głosy innych dziewczyn, żeby się ogarnęła. Już chciałem walnąć tekstem, żeby poczekały na swoja kolej, ale przyszła nauczycielka.

E:Bardzo chcę przyjechać na dziesięcio-lecie. Ale uwaga! Jestem gorszy od Bedzioma. ;)

i że taki miszczu podrywu jak ty nie ma jeszcze dziuni namber łan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, w porządku wyglądasz :) Pewnie lepiej ode mnie.. Ale cóż. Na moje dziwne loki też znalazła się amatorka :)

I fotogeniczny jesteś.

Tak BTW. Kraków zarąbisty, co roku tam jeżdżę. Najlepiej na ferie na ręce mieć okruchy z precla i gołębie cię obsiadają :) (I to nie prawda że obsrają:P)

Edit: A! Do JaJestemPrawem jesteś podobny! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...