Skocz do zawartości

Mattsoftware Browser


Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mattsoftware Browser

 

mattbrowser.jpg

 

Description:

This is a very well designed internet browser that I have designed. It comes with many features that internet explorer and firefox dont have. But it lacks in speed compared to firefox.

 

Features:

-Nice Blue Skin

-Built-in Chatting System

-Built-in Video Viewing System

-Built-in Webcam Tester

-Built-in Arcade

-Built-in MP3 Player

-Gif Image Viewer

-Has 8 Quick Links on the side

-Includes IE Basic and Options

-Notepad and Calculator Shortcuts

 

 

Download Information

File Size: 5.14 MB

Compression: Zip

Program Version: 1.5

 

Download (right click save as)

 

sory ze po angielsku,

hope you can understand it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielskiego nieznam :\ Ty to w GM zrobiles? Myslalem ze stworzenie przegladarki internetowej w GM jest niewykonalne... :) a przynajmniej myslalem ze zrobienie takiej fajniusiej przegladarki w programie GM jest po prostu nie do zrobienia! Jezeli to zrobiles w GM to OGROMNE GRATULACJE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doslownie.. w sumie to nie jest przegladarka, tylko nagladka na silnik ie, ale po co to komu, skoro to korzysta z ie6, a juz jest 7?.. zreszta jest milion powodow, dla ktorych to jest niepraktyczne =p zrob cos takiego na gecko, z zakladkami i wszystkimi funkcjami opery, ie, ff i konquerora, ze zgodnoscia z xhtml 1.1 etc., to bedziesz mastah dla mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Oj dużo jest takich przeglądarek. Np. Avant Browser. Kolega po prostu skorzystał z bardzo starego dll'a o nazwie dtbrowser, który odpowiada własnie za IE.

 

Całkiem nieźle to wyszło, ale gdy klikam na kalkulator to wywala błąd. No i przydałoby się konfigurowanie guzików a także zmiana wielkości okna, bo teraz jest stanowczo za małe.

 

Tak czy siak robienie przeglądarki WWW / mp3 czy obrazków w GM nie ma i nie miało sensu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzieki za comments, i mowiczie ze ten browser uzywa dtbrowser.dll i odwarza ie w gm i prawde mowiczie, ale tak naprawde to nawet tego nie uzywam na internet bo jest wolne i nie ma wszystkich funkcjow, ale tak chcialem sie trocha pobawicz i zobaczyc jak to dziala. Bo morze bede to urzywac w jakiesz grze, myszle Mario Kart Online. no i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calm down man.. Your polish is much better than english of most of us. I can't see Your browser because I'm at work at the moment where my graphic card doesnt allow me to run Your program. It may not be very usefull but it looks nice and required a lot of work from You. I'd say good job and keep up and soon Youll make something that really kicks ass ;)

 

And since it's still polish site:

 

Spokojnie czlowieku... Twoj polski jest o wiele lepszy niz angielski wiekszosci z nas. Nie mogę obejrzeć twojej przegladarki bo jestem w pracy gdzie moja karta graficzna nie pozwala mi nawet uruchomic Twojego programu. Nie jest on moze specjalnie użyteczny ale wygląda ładnie i wymagał od Ciebie sporego nakładu pracy. Powiedziałbym ze to kawał dobrej roboty. Nie poddawaj się i pracuj dalej a niebawem zrobisz cos co naprawde zwali nas z nóg ;)

 

Buedny som. :P

Patrysuaf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...