Skocz do zawartości

Wybory parlamentarne 2011 - sonda


ANtY

Na jaką partię głosowałeś?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaką partię głosowałeś?

    • PO
      9
    • PiS
      5
    • SLD
      1
    • PSL
      1
    • RP
      3
    • PJN
      2
    • PPP
      0
    • Nie głosowałem
      20


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie za 100 punktów: dlaczego za legalizacją są głównie dzieci i młodzież oraz dwudziestolatkowie, a nie reszta? Myślę, że do niektórych rzeczy trzeba dorosnąć, żeby patrzeć na nie inaczej niż przez pryzmat buntu młodzieńczego (powinni zalegalizować, bo jest nielegalne). To jest wasz problem, jeśli jedyną przyjemność z życia jesteście czerpać pod wypływem... w tym wypadku zioła są jak masturbacja, ot taki zastępczy środek uzyskania na szybko i na chwilę błogiego stanu. Zamiast rozwijać się emocjonalnie tak, aby czerpać radość z życia, oszukujecie samych siebie prowadząc do uzależnienia, co wcale nie spowoduje, ze życie stanie się nagle piękne. Dlatego ja nie jestem za legalizacją, bo to oszukiwanie samych siebie.

Też zawsze tak myślałem. I nagle przestałem oszukiwać samego siebie ;) . Wolność jest jedyną rzeczą, która ma jakąkolwiek wartość, więc wolność wybrałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie - Google szpieguje, Microsoft szpieguje, FBI szpieguje, torturuje, Telefony bywają na podsłuchu, sieci telefoniczne są w stanie dowiedzieć się wszystkiego o tobie, korporacje sprzedają twoje dane, każdy "większy" może dowiedzieć się o tobie wszystkiego, ale masz Wolność :P

 

Myślałem, że w tym wieku nikt nie myśli, że jest wolny, tylko, że "ma się cieszyć, że żyje", bo nic od życia nie dostanie

 

Wolność to może mają gołębie, bo latają i robią pod siebie

 

me_gusta-555px.png

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie - Google szpieguje, Microsoft szpieguje, FBI szpieguje, torturuje, Telefony bywają na podsłuchu, sieci telefoniczne są w stanie dowiedzieć się wszystkiego o tobie, korporacje sprzedają twoje dane, każdy "większy" może dowiedzieć się o tobie wszystkiego, ale masz Wolność

 

Myślałem, że w tym wieku nikt nie myśli, że jest wolny, tylko, że "ma się cieszyć, że żyje", bo nic od życia nie dostanie

 

Wolność to może mają gołębie, bo latają i robią pod siebie

Więc walcz o swoją wolność i nie głosuj na PiS, PO, PSL, SLD, PPP, RPP, PJN, ani na żadną inną pseudo-liberalną partię. Siedząc przed kompem i narzekając jak mamy źle niczego nie zmienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sernat

z maryhy robi się leki, jednak legalizacja byłaby idiotycznym deblistycyzmem w głupocie

bo marihuana byłaby wykorzystywana nie do leczenia lecz do trucia;

Acha to rzetelna wiedza na temat

 

Myślałem, że w tym wieku nikt nie myśli, że jest wolny, tylko, że "ma się cieszyć, że żyje", bo nic od życia nie dostanie

 

Wolność to może mają gołębie, bo latają i robią pod siebie

Pierd***sz. Wolnosc to stan umyslu. Jesli jestes i czujesz sie wolnym czlowiekiem to nawet wiezienie ci tej wolnosci nie zabierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, Rosja to Stan umysłu; wszystko jest stanem umysłu

 

Możesz robić coś - Co nie jest zabronione. Pamiętaj, że Korporacje mogą więcej, bo mają większą władzę (może nie aż tak wielką jak rząd, ale mogą nawet na nią wpływać - Lobbying).

 

Praktycznie - nie masz żadnych praw

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie czyni z ciebie niewolnika. to raz.

Wolnosc to jest stan umyslu, w przeciwienstwie do Rosji i "wszystkiego".

prawo prawem, w rzeczywistosci mozesz wiecej niz ci sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Od polityki do filozofii, kocham ten temat.

 

A co najlepsze, większość wypowiadających się zupełnie nie wie o czym mówi ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od polityki do filozofii, kocham ten temat.

 

A co najlepsze, większość wypowiadających się zupełnie nie wie o czym mówi ^^

A ty stoisz na ich czele. Dlaczego? Ponieważ zakładasz temat o wyborach, a nawet nie znasz kandydatów:

To na kogo głosować? Bo więcej kandydatów nie było.

KNP, Samoobrona - to te najważniejsze niewymienione.

Spoko, że żyjesz nadal w średniowieczu. A mówią, że katolicy to "ciemnogród"

Spoko, uczę się czegoś z historii. Bo to zawsze był i zawsze będzie ciemnogród. Nieszanowanie godności ludzkiej, potępianie normalnych rozwodów, żadnych praw dla kobiet, potępianie teorii ewolucji, teorii heliocentrycznej itd.

@sernat

z maryhy robi się leki, jednak legalizacja byłaby idiotycznym deblistycyzmem w głupocie

Więc wracam do pytania: Dlaczego bielunia się nie zdelegalizuje? Jest bardziej niebezpieczny, sporo ludzi zainteresowanych tematem go zażywa. Powoduje wymioty, bóle głowy i brzucha, a także halucynacje. Pomyśl, człowieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu co chrześcijanin musi a co nie. Nic nie musi. Napisałem że chrześcijanin tak NIE ZROBI. Ale nie dlatego że nie może, tawariszczu. Dlatego że się dla niego nie godzi. Tak samo jak nie stoisz co rano koło torów i nie pokazujesz gołej dupy przejeżdżającym pociągom, tak samo pewne normy skłaniają do nie robienia pewnych rzeczy :) Chodzi o Nie chcę nie o Nie mogę. :)

Ale ten temat wam chyba nie odpowiada. Więc wróćmy do pierwotnego planu tematu- polityki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, z profesora Strasburgera zawsze był huncwot.

- Jasiu, czemu masz podbite oko?

- Bo biłem się z kolegą.

- A oddałeś mu chociaż?

- Oddałem mu pierwszy.

Hahahaha, dobre?

Żeby nie było off-topu to wrócę do spraw polityki. U nas w szkole muzyki uczy moher :D Podniosła mi ocenę za prezent- długopis z PiSu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jako że nie chce mi się czytać waszych wypocin w tym temacie, to napiszę tylko tyle, że zagłosowałem na PJN.

mój człowiek :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...