Skocz do zawartości

Kamerka internetowa - Skype


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ;)

Mam laptopa i wbudowaną w niego kamerkę internetową.

Przy pierwszym uruchomieniu Skype'a kamerka działała, ale przy następnych uruchomieniach program już jej nie wykrywa :(

 

Czy ktoś wie, czy (oraz jak) mogę coś zrobić aby kamerka działała?

Thanks.

 

ps. laptop ASUS EeePC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie włączać skype kilka razy...

Chyba źle mnie zrozumiałeś :P

Chodziło mi o to, że jak włączyłem po raz 1szy, to kamerka działała - wyłączyłem Skype. Po 2godzinach włączyłem znowu i już nie działała. Wyłączyłem, włączyłem jeszcze raz po godzinie i dalej nie działała ;(

albo sprawdzić czy inny program w tle nadal z niej nie korzysta (np. stary proces skype) przez co nie moze uzyskać dostępu :)

Nie mam innych programów korzystających z kamerki :P A Skype zainstalowany niedawno, kilka dni temu i jeszcze się nie zapoznałem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ale po restarcie działa czy nie? Jak tak, no to nie wyłączaj skype, prawdodpodobnie jest jakiś problem z wyłączaniem kamery i skype nie moze drugi raz potem jej załapać. Możesz sie też wylogować z konta i zalogować ponownie (wylogowanie != przełączenie usera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zbierać się za sprawdzanie styków??? Pierw warto sprawdzić te najprostsze do rozpatrzenia problemy, nawet gdyby miały być idiotyczne.

 

Kiedykolwiek przeinstalowywałeś system na twoim laptopie? Jak tak to zainstaluj sterowniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...