Skocz do zawartości

Zablokowane gry/programy z gm w szkołach i dyskusje na temat wiary


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Farciarz :]

 

Jak ja cośtam dałem na infie, to nie dość, że czekałem cały semestr, aż babka to sprawdzi, to po sprawdzeniu powiedziała coś takiego : "my się tym nie zajmujemy, to nie jest w żaden sposób związane z programem nauczania w klasie 5 szkoły podstawowej". Taki był sens jej wypowiedzi. Myślałem wtedy, że rozniosę jej biurko na kawałki :D

 

Ale w tym roku (w sensie - pod koniec) jeszcze lepsza jazda z PowerPointem była - babka powiedziała, że kto całkowicie samodzielnie zrobi w czasie kilku lekcji prezentację o trójkątach, ten dostanie 6 na koniec. Traf chciał, że na 1 lekcji za cholerę nie pamiętałem rodzajów trójkątów, a potem byłem chory do końca roku szkolnego :D I wyszło na to, że pół klasy 6 na koniec a reszta - w tym ja - 5. A i tak większość rodziców kolegów/koleżanek twierdzi, ze to ja z całej klasy najbardziej przykładam się do tego przedmiotu i ja jeden z całej klasy zasługuję na 6 z infy :D

 

Dobra, sorki, że się tak rozpisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Próbowałem c++em, ale ja nie chodzę już do podstawówki ;)

 

Z GMa to dostałem tylko 6 z grafiki za to, że syn nauczycielki moją grę znalazł w CDA. Ale to też nie jedyna rzecz, dzięki której dostałem te 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syn nauczycielki moją grę znalazł w CDA

wiem od tym od dawna, ale chyba nie miałem okazji - gratuluję :)

nie chodzę już do podstawówki ;)

to nie ma znaczenia... Gimnazjum, podstawówka. Ważne, że tam nie uczą posługiwania się czymś takim :)

Próbowałem c++em,

o! przypomniałeś mi! miałem zacząć się uczyć cpp :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej klasie gimnazjum na zaliczenie kazali nam zrobić prezentację, a jako że ja nienawidzę Power Pointa zrobiłem animowaną prezentację w GM'ie. Biorąc pod uwagę że większość klasy nic nie zrobiła, a poziom mojej pracy był kilkukrotnie wyższy, dostałem 5. Dziewczyny w klasie prosiły nauczyciela o 6 dla mnie, bo bardzo im się podobało, ale mi 3 w zupełności by wystarczyła.

 

Przygody w technikum informatycznym? Cóż GM'a używam od 5 lat, a to pozwoliło mi poznać chociaż by czym jest iteracja. Teraz jestem jedną z 2 osób w klasie która zna trochę więcej niż podstawy programowania. Teraz idę szczęśliwie do 3 klasy, w pierwszej klasie obiecałem jednemu z nauczycieli że pomogę w bibliotece szkolnej. Miałem zrobić stronę internetową szkolnej biblioteki. Dostałem 1,3 GB zdjęć i jakiś dokumentów. Zrobiłem stronkę w PHP która wyświetlała zawartość całego folderu i pokazałem ją nauczycielowi. Teraz co roku mam ocenę podniesioną, ale strony nigdy nie oddałem.

 

Bedziom materiał w podstawówce obejmuje 'tworzenie' czyli: Rysowanie w MS Paint, tworzenie dokumentów tekstowych, etc.

W gimnazjum jest to natomiast 'Wyświetlanie danych' czyli: Tworzenie prezentacji, Rysowanie wykresów, HTML, etc.

Ale sami wiemy że nikt nie będzie trzymać się materiału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chciałem babce pokazać moją stronę (moją pierwszą, na żadnej z późniejszych nie ma do niej odnośników), to powiedziała, że jej to nie interesuje (czyli innymi słowy - zwisa jej to) D:

 

jedyny w klasie umiem programować i w ogóle znam się trochę.

biorąc pod uwagę poziom mojej klasy ("psze pani, a jak zrobić dużą literę?", "psze pani, jak wstawić "ą"?" itd.) to nawet o mnie można tak powiedzieć :D

 

Niby czemu? Nie wiem jak teraz, ale jak ja chodziłem do podstawówki czy gimnazjum, to na informatykach zazwyczaj się zrobiło byle co, co wykraczało poza umiejętność napisania czegoś w Wordzie i dostawałeś 6.

dalszy tekst z mojego posta był uzasadnieniem :)

 

Jak widzę, wszyscy dostawali lepsze oceny niż zwykle za coś ponad program.

Kuffa, moja szkoła jest zyebana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pokazałem kobiecie z liceum (1-sza klasa, I semestr) certyfikat ecdl oraz robiłem wszystkie zadanie w 3 min, kartkówki w 1 min. Powiedziała mi ze da mi 6 na koniec.

Jednak najbardziej na infie wkurzało mnie to ze każda osoba z którą byłem w parze nic nie robiła i dostawali 5 za prace na lekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest tak ######ście, że im ładniejsza dziewczyna, to lepsza ocena, a jak chłopak to 4 xD

nauczyciele to faceci?

 

Pani sama dobrze wiedziała ze dam sobie rade sam.

ale dla odmiany oni by sobie nie dali rady bez Cb

Moim zdanie oni wszyscy powinni mieć lachy z infy na koniec roku

heh, ja mojej klasie (większości) wstawiłbym 2 na koniec, bo to, co tam się dzieje, to jest makabra :/

 

Ale nauczycielka jeszcze lepsza. Cytuję zajście z lekcji (oczywiście nie co do słowa) :

Koleżanka - proszę pani, tu mi wyskoczyło okienko o wysyłaniu jakiegoś raportu, a Word przestał działać

Nauczycielka - to bardzo poważny błąd w komputerze. Jedyne, co można teraz zrobić, to uruchomić go ponownie.

[po czym nastąpiło uruchomienie kompa ponownie]

 

Może to te lekcje infy tak skrzywiły mi psychikę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka - proszę pani, tu mi wyskoczyło okienko o wysyłaniu jakiegoś raportu, a Word przestał działać

Nauczycielka - to bardzo poważny błąd w komputerze. Jedyne, co można teraz zrobić, to uruchomić go ponownie.

Bedziom: Ej koleżanko! Komp ci zaraz eksploduje hehehe! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu? Nie wiem jak teraz, ale jak ja chodziłem do podstawówki czy gimnazjum, to na informatykach zazwyczaj się zrobiło byle co, co wykraczało poza umiejętność napisania czegoś w Wordzie i dostawałeś 6.

Ja dostalem 1 + uwage za to ze na wolnej lekcji (gdzie wiekszosc klasy sobie poprostu lazila po necie) napisalem program w pascalu (czyli ze tak powiem troche ponadprogramowo). Wszystko zalezy od szkoly widac. I od programu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...