Skocz do zawartości

Zablokowane gry/programy z gm w szkołach i dyskusje na temat wiary


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Po co Wam ocena z informatyki?

A po co ocena z religii? Żeby średnią podnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie coś jak program nauczania i też na początku roku nauczyciel musiał wam przeczytać co na jaką ocenę jest wymagane, przeczytajcie sobie co jest na jaką, jeśli ocena wam się nie podoba to komis, wystarczy podważyć ocenę nauczyciela (wystarczy mieć jaja, a nie się rozżalać i płakać na necie jaka to wielka niesprawiedliwość się wam dzieje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem. Nam babka na infie nie czyta, co i jak. A na pytanie moje "co zrobić by dostać 6 na koniec?" odpowiedziała że powinienem postarać się w innych przedmiotach (no, to i tak powinienem to zrobić xD), bo informatyka nie jest ważna ( :huh: ?!), oraz, że w klasie 5 nie można dostać 6 z infy. Pomyślałem wtedy "to czemu mój kolega i moja koleżanka mają? :huh: "...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtf?!

jak to : na rzecz religii? Jakim cudem?

Przecież

po 1 religia jest nieobowiązkowa,

po 2 informatyka jest ważniejsza

 

Religia jest ważniejsza. Bóg powienien być na pierwszym miejscu.

 

PS: Jeżeli jesteś nie wierzącym to nawet tego nie czytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziom to jest to o czym mówiłem w temacie z Johnem. nie umiesz się powtrzymać żeby walnąć debilnego posta. Więcej dystansu, przecież nickolas napisał to dla jaj. Nawet jeśli tak uważa to napisał to dla jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Kocham jak ateizm jest teraz trendy w internecie.

Niestety :/

Większość ateistów tak samo jak i chrześcijan zupełnie bez powodu się trzyma swoich przekonań. Po prostu myślą, że tak trzeba/tak zostali wychowani i boją się podważyć wyznanie rodziców/myślą, że to jest cool.

Cóż zrobić...

 

A większego debila niż Bedziom trudno znaleźć w internecie, Morro napisał, że ateizm jest trendy, a Bedziom na to, że on się go nie wstydzi. wtf? Chyba, że nie rozumie co znaczy "trendy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem. Nam babka na infie nie czyta, co i jak. A na pytanie moje "co zrobić by dostać 6 na koniec?" odpowiedziała że powinienem postarać się w innych przedmiotach (no, to i tak powinienem to zrobić xD), bo informatyka nie jest ważna ( :huh: ?!), oraz, że w klasie 5 nie można dostać 6 z infy. Pomyślałem wtedy "to czemu mój kolega i moja koleżanka mają? :huh: "...

 

Jak się nie zgadzasz z oceną, którą otrzymałeś to zostaje egzamin komisyjny, o tej porze roku to chyba za późno, no i na to trzeba mieć jaja, przyda się również rozumne wnioskowanie i zdrowy osąd.

Z twojego płaczu i żalu, który tu wylewasz, jaka to niesprawiedliwość Ciebie spotkała, dochodzę do wniosku że albo obudziłeś się z ręką w nocniku, bądź brak Tobie czegoś.

Życie nie raz da Tobie kopa w dupę, inni ludzie również ( a nawet tym bardziej), jako i Ja w mojej skromnie osobie Tobie daje.

 

Niestety :/

Większość ateistów tak samo jak i chrześcijan zupełnie bez powodu się trzyma swoich przekonań. Po prostu myślą, że tak trzeba/tak zostali wychowani i boją się podważyć wyznanie rodziców/myślą, że to jest cool.

Cóż zrobić...

 

A większego debila niż Bedziom trudno znaleźć w internecie, Morro napisał, że ateizm jest trendy, a Bedziom na to, że on się go nie wstydzi. wtf? Chyba, że nie rozumie co znaczy "trendy"...

Jako nie większość, znaczy się mniejszość pragnę zaznaczyć że się z tym zdaniem kompletnie nie zgadzam, jest dla mnie kłamliwe. Choć osobiście muszę przyznać, że paradoksalnie twierdzenie o Bedziom coś w sobie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem niewierzący i przeczytałem. Lepiej by było, gdybyś napisał to na początku posta

A ja jestem wierzący. Jednakże tego samego co na lekcji religii nauczę się na mszy. I tak na każdej religii robimy co chcemy więc to lekcja teoretycznie zmarnowana. Argumenty wielu ateistów nie są z reguły mądrzejsze niż argumenty chrześcijan. A te mądrzejsze są w większości wyczytane w internecie. ;x Ot, armia oświecenia. Ale ok. Wróćmy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...