Skocz do zawartości

The Groust


Kimonek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chodziło mi tępą stroną

Miecze najczęściej są obosieczne, z resztą nawet taką lekką szablą za dużo byś nie zrobił płaską stroną. A na dodatek czy nie lepiej wykorzystać ten jeden, udany cios w głowę na ścięcie jej przeciwnikowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułat? Jednosieczna

Nóż Jednosieczna

Pałka? Siekiera? Laska ? Młot? Kosa ? Halabarda ? Korbacz ? Krowa? Kopia? Szabla? Wszystkie albo jednosieczne albo obuchowe... i wojownik mogłby sobie z nimi poradzić!

 

Może dodacie broń palną? Nie mówie odrazu karabiny ale może pistolet ze zamkiem skałkowym albo samopał?

Oczywiście taka broń miałaby na "hita" większość potworów ale na przykład przeładowywanie trwałoby np 30 sekund? i dodatkowo w zupełnym bezruchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się "płaz" nazywa :)

I jak najbardziej było stosowane do zadawania 0 obrażeń w średniowieczu :D

 

Ach taaak?

 

Średniowiecze. Masz wziąść gościa żywcem. Nie masz pałki ani kija kamienia czegokolwiek. tylko Miecz jednosieczny (np.bułat) . Co robisz? W morde go płazem aż zobaczy wszystkie gwiazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułat? Jednosieczna

Nóż Jednosieczna

Ależ oczywiście! Nóż to zaprawdę niczym koncerz jest ciężki! (Po prostu przystosowany do ogłuszania) A bułat? No cóż... To broń przystosowana do cięcia, nie do dawania forów przeciwnikowi czy innych prób ogłuszenia ;x Z resztą pozostaje: 'czy nie lepiej wykorzystać ten jeden, udany cios w głowę na ścięcie jej przeciwnikowi?'

Pałka? Siekiera? Laska ? Młot? Kosa ? Halabarda ? Korbacz ? Krowa? Kopia? Szabla? Wszystkie albo jednosieczne albo obuchowe... i wojownik mogłby sobie z nimi poradzić!
- Czy mi się zdaje czy mowa była o mieczach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem albo pięścią, niech będzie i nawet rękojeścią. O co wy się w ogóle napinacie, skille do stunowania mają być bez względu na rodzaj używanej broni. A niech i go nawet kopie w jądra, też pewnego rodzaju stun. W Falloucie (uwaga, też RPG) nierzadko strzelasz gościowi kryty w głowę/oczy po 3 razy i dalej stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na bogów! Wszyscy w swoich RPG'ach mają cienie! One tak pięknie wyglądają! Zaraz zrobię też u siebie :D

Widać że autor gry nie ma aspiracji do robienia czegoś wielkiego. To dobrze, bo gra ma większe szanse być ukończona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miecze najczęściej są obosieczne, z resztą nawet taką lekką szablą za dużo byś nie zrobił płaską stroną. A na dodatek czy nie lepiej wykorzystać ten jeden, udany cios w głowę na ścięcie jej przeciwnikowi?

Ignis, jeden udany cios, a co jak chcesz sie uzdrowić, bądź zadać atak wymagający dłuższego przygotowania(jakiś czar)? Ogłuszasz przeciwnika i wypijasz potke, bądź rzucasz czar. :P

A co do waszego ogłuszenia, tarczą można to zrobić.

EDIT: Jakaś tam szansa że wypadnie tarcza ze skillem (ogłuszenie), bądź umiejętność

bohatera i będzie ok.

 

EDIT2:A magowi możnabyłoby dać taką umiejętność jak zaczarowanie przedmiotu, w zależności od poziomu maga i składników które ma, mógłby zaczarowywać przedmioty, dodawać im jakieś opty np. dodatkowe obrażenia, krytyczne obrażenia.Nie mówie żeby mag tutaj od razu koksił z tego względu, ale buff do takich rzeczy na jakiś czas np. 5% kryta na 2-5 min. w zależności od fuksa.

 

Pytanie: Bendą jakieś zwierzęta które będzie można ujeżdżać (koń,smok,gryf,niedźwiedź itd.)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale warto dać mu jakiś skill , zawsze większe urozmaicenie jak widzisz , że ten obok też coś potrafi ;) .

A jak nie , to może oswajanie ?

 

 

Przecież ileś postów temu pisałem że będzie skill przywołania jakiegoś stwora.

Młody, no właśnie przecież proponowałem już ten czar, a w tej chwili proponowałem ujeżdżanie zwierząt, jako pojazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś to trochę nie zrozumiale , ja to zrozumiałem tak :

raczej będzie jakiś kompan i będzie trzeba go przywoływać
:P

Ja słowo KOMPAN rozumiem jako CZŁOWIEK .

To może niech będzie skill oswajanie zwierząt dla łucznika , dla maga przywołanie , a woj niech będzie miał np. psa (takie moje sugestie , żeby to nie była kolejna gra pt."Jednoosobowa Armia" ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Młody, all by było dobrze, ale trzeba zrównowarzyć poziom klas no nie ?

No bo co ? - wojownik będzie koksił w walce w zwarciu i jeszcze pies mu pomoże?

Mag? - jemu można dać jakiś czar(np. duchowe miecze czy jak to tam kto nazwie), miecze duchy które walczą za niego, w zwarciu(mag nigdy nie ma dużo defa więc wspomaga się czarami), a to też zabiera czas, zanim zarzucisz buffy i będziesz mógł się nawalać w zwarciu.

Łucznik ? - TAK! to jest to ;] do łucznika pasuje natura, różnego rodzaju zwierzęta, poza tym on nawala z łuku no nie ? - to oznacza, że dobry będzie dla niego wilk(o takiego kompana chodziło, czworonożnego), który chodźby na chwile i tylko część potworków zatrzymał, to łucznik miałby już szanse z daleka zanim go dopadną zabić kilku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...