Skocz do zawartości

Zmęczone mięśnie.


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć od kilku dni zmagam się z problemem zmęczonych mięśni nóg. Od prawie 3 miesięcy regularnie ćwiczę że rowerze stacjonarnym, z racji tego że mam nieznaczną nadwagę(w porównaniu z rokiem poprzednim od czasu którego jestem lżejszy o 20kg) i stale chcę ją redukować właśnie poprzez ćwiczenia, efekty są, ale niestety w ostatnich dniach pojawił się problem zmęczonych mięśni, moja dzienna ilość km dziennie to 30km, czyli jakieś 45-55 min jazdy, robię tury po 10 km, każda trwa ok. 15 min. Ale te zmęczenie sprawia że nawet zrobienie cholerskich 10 km sprawia trudność. Co zrobić z takimi zmęczonymi mięśniami, nie koniecznie przerywając ćwiczenia?

Za pomoc dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Sorki za doublepost, ale zauważyłem coś dziwnego, na święta odstawiłem ćwiczenia i czuję dość silny ból na udach, jakby zakwasy, o co może chodzić ? Już 2 dni tak mam prawie.

To na pewno nie są zakwasy. Nigdy Cię nic nie bolało? Nie rozumiem czemu piszesz o tym na gmclanie, mamy Ci zrobić grę która Cię wyleczy? GMCLAN jest o tworzeniu gier a nie bólu w udach heh.. Sory ale takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a masz jakiś problem z tym ?

mnie bardzo podoba się sugestia, że pis jest dobry. w Polsce najbardziej popularne partie są do dupy.

 

no, chyba, że to jest szpan ateizmem.

 

idę sobie, szkoda zbierać bany za ciągnięcie offtopów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz pojęcia. Jestem NIEWIERZĄCY, a nie satanistą, nie wieszam kotów i nie rysuję wszędzie pentagramów, po prostu nie toleruje działań kościoła i jestem jego przeciwnikiem, co chyba nie równa się byciem satanistą.

 

@Topic, dzisiaj byłem na rowerku z kumplem, pogoda przepiękna, żyć nie umierać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pochwalań działań przywódców komunistycznych, pochwalam tylko jego PODSTAWOWE założenia. A poza tym przez kościół też umierały miliony, między innymi przez świętą inkwizycje i inne takie, o tym się nie mówi co? Albo o tym że buduje się kolejny zasrany kościół bogato zdobiony, zamiast przekazać te pieniądze biednym? Państwo policyjnie, państwo wyznaniowe, masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę. Ćśśśśś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym podstawowe założenia Kościoła są gorsze od podstawowych założeń komunizmu?

 

"kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa (?) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2" (art. 256 § 1.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No komunizm ogółem ma chyba takowy symbol. Poza tym to chyba moja sprawa jakie mam poglądy? Niestety polskie prawo już tego zabrania, a podobno mamy tu wolność słowa, sumienia i wyznania? Nie można powiedzieć złego słowa o prezydencie, jeśli wyznajesz coś innego niż katolizm-fanatyzm, to jesteś nikim, nie możesz publicznie pokazywać swoich zamiłowań politycznych. Wszystko robota prawicy :] Również traktat lizboński który praktycznie pozbawił Polskę suwerenności, co jeszcze ciekawego nam zgotują :) Może godzinę policyjną? :lol: Śmiech na sali.

 

@@ Moja sygnatura w żaden sposób nie narusza regulaminu, wymiary są zgodne, więc możesz mnie pocałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propagowanie komunizmu symbolem czerwonej gwiazdy oraz obrażanie uczuć religijnych

Należy przestrzegać zasad ogólnie przyjętej NETYKIETY, a w szczególności dotyczących nakazu:

Wykazywania się kulturą osobistą,

Okazywania szacunku innym uczestnikom dyskusji,

Pisania sensownych i rozbudowanych wypowiedzi,

oraz zakazu:

propagowania / poszukiwania treści nielegalnych oraz uznanych przez administrację za niepożądane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...