Skocz do zawartości

Zdechłe MP4


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

A czy czasem po prostu nie padła ci MP4? Pierwszy raz słyszę, żeby potrzebny był do ładowania system, nawet przy wyłączonym kompie powinien się ładować (chociaż jak tak dalej pójdzie, to do ładowarki będziemy potrzebowali sterowników). Sprawdź czy kabelek nie jest uwalony i próbuj parę razy wpiąć mp4 (nawet możesz zrestartować kompa

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie MP4? Mojego chińskiego prezentu też nie wykrywał komp. Po odkręceniu tylnej klapki zobaczyłem bardzo inteligentne rozwiązanie przyklejenia baterii do części że tak powiem bardziej podatnych na ruch ;D Po prostu puścił lut od rezonatora kwarcowego (coś podobnego z budowy do kondensatora choć nie zawsze) który nie był do niczego przyklejony. Przylutowałem i trybi.Mogło też puścić przy stykach od baterii. Rozkręć i sprawdź czy ci nic nie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Fervi - nie w każdym urządzeniu jest napięcie w USB gdy jest wyłączone.

Co do niewykrywania przez kompa - zostaw na godzinę, jak już się bateria nieco podładuje to powinno się włączyć i komp wykryje. Moje MP3 jak się bardzo bardzo mocno rozładuje ma ten sam problem - jest tak zdechłe, że po podłączeniu nawet się nie chce włączyć - ale po kilkunastu minutach ma już tyle energii, że ekran zaczyna działać. To samo mam z komórką - jak zdechnie za bardzo, to 5 - 10 minut zanim pozwoli się włączyć (ale tutaj po podłączeniu widac chociaż ikonkę baterii na samej górze ekranu).

Po prostu tak głupio niektóre urządzenia skonstruowali, że nawet podłączając je do USB, energia jest nadal brana z baterii, a nie bezpośrednio z USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...