Skocz do zawartości

You have down


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę nie przyjmować tytułu gierki za obrazę, bo nie miałem jak nazwać tej gry. :D Jeśli komuś ta nazwa nie pasuje, niech zaproponuje nową. ;) You have down polega na skakaniu czerwoną kulką w dół. Trzeba wytrzymać jak najdłużej. Gra się kończy, gdy skończy się health lub gdy kulka znajdzie się poza planszą. Są różne rodzaje platform, na które kulka upada:

- szara - normalna platforma, nic kulce nie zrobi.

- żółta z $€ - daje 50 punktów po "tupnięciu" na nią.

- kolczasta - należy jej unikać, kiedy się tylko da. Dłuższy pobyt na niej nie jest wskazany.

- żółto-niebieska - jeśli zostałeś zraniony, ta platforma wyleczy szkody.

- w połowie kolczasta, w połowie żółto-niebieska - zawsze dopełnia (lub odejmuje) HP do 50%.

- ze strzałką w lewo - automatycznie posuwasz się na niej w lewo.

 

SCREEN:

e5b6842671.png

 

You have DOWN 0.1

You have DOWN 0.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mogę. To bug.

 

Nie chodziło mi o oryginalność, ale o GRYWALNOŚĆ! :lol2:

 

Nowa wersja 0.3 - nowości:

- można wybrać poziom trudności,

- 2 nowe rodzaje platform,

- koniec z bugiem, który pokazał Micanser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja nie napisałem, że lepiej nie wydawać takich gier, tylko czy wam chce się robić takowe. Np. nie lepiej zamiast 2 półgodzinnych gier zrobić jedną dwudniową. :) Wiadomo, że lepsze to niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A zapomina się, zapomina. Gorzej jak po obejrzeniu screenshotów ma się opory przed ściąganiem takiej produkcji. ;P A potem ludzie się dziwią, że tak mało komentarzy odnośnie gry, a przy przykładowo produkcjach Borka jest tyle stron postów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomina się, zapomina. Gorzej jak po obejrzeniu screenshotów ma się opory przed ściąganiem takiej produkcji. ;P A potem ludzie się dziwią, że tak mało komentarzy odnośnie gry, a przy przykładowo produkcjach Borka jest tyle stron postów. :)

To dziwne. Jak ja pracowałem nad grą pół roku (Shoball 2!), doczekała się na tym forum tylko dwóch opinii. (Na tgf.xt.pl też większość postów to lament na download.) A jak wydam taką minigierkę (EmotBall 2, You have DOWN) - to postów jest dużo. Z tego wywnioskowałem, że lepiej zrobić minigierkę w pół godziny, niż w 5 miesięcy. To wasza wina ludzie - postować się chce tylko na tematy w newsach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne. Jak ja pracowałem nad grą pół roku (Shoball 2!), doczekała się na tym forum tylko dwóch opinii. (Na tgf.xt.pl też większość postów to lament na download.) A jak wydam taką minigierkę (EmotBall 2, You have DOWN) - to postów jest dużo. Z tego wywnioskowałem, że lepiej zrobić minigierkę w pół godziny, niż w 5 miesięcy. To wasza wina ludzie - postować się chce tylko na tematy w newsach?

Róźnie bywa. Propaganje robiłem ponad rok i ogólnie komentarzy też za wiele nie było, przynajmniej na stronkach o grach i tworzeniu, ale już na forum o reggae odpowiedzi było sporo. Trzeba umieć trafić w gusta. A co do minigierek, robie jedną właśnie ;) Ale nie będzie to typowa minigierka. I z tydzień minimum musze nad nią posiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już nowa wersja "You have DOWN" oznaczona numerkiem 0.4.

 

NOWOŚCI:

- można wybrać kolor kulki,

- kulka nie ryje się w ruchomych platformach,

- można wybrać tło,

- muzyka jest zależna od tła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jadnak nie koniec z tym bugiem bo sie wbiłem do tej platformy!

ja tez pare razy sie wbilem do platformy :]

EDIT:

nie da sie grac na megafingers bo co chwila blokuje sie kulkka

ps.http://img216.imageshack.us/img216/6769/ttpes1.png - jutro rano a nawet bardzo rano jaden i juz nie zagram to daje juz liste wynikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gierka bardzo przypomina taką starą gre ,,Down" ale jedna jest różnica nie wiem czemu ale Down podobał mi się bardziej, to chyba dlatego, że tam są pałerki : spadachron, 100 ton(przyspiesza spadanie i nabijanie punktów) i nieśmiertelność.

 

Ocena :4+ :(

Grafa : 5/10 :o

Muza : BDLEEE 3/10 :crying:

Grywalność : Taka na chwilkę 5/10 :boxed:

 

Ja także się wkleiłem w platwormę (w tę ruchomą na Megafingers)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...