Skocz do zawartości

Minecraft - Server[FreeBuild]


ALT

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam grać u Lawa. Gralem z nim dokad o tym myslal wiele miesiecy temu. To wygladalo tak:
Jest na mnie obrażony, jak i na serwer dlatego odradza. Zresztą mówił że nie bedzie grał bo woli TF2

 

Mapka, znudzilo mu sie, wy;laczyl serwer. Koniec.
Gralo mniej niz 2 graczy (nie licząc mnie bo nie grałem tylko stawiałem serwer by inni pograli)

 

Po jakims czasie: Mapka, crash, byl wkurzony ze crash wiec nowa mape zrobil. Po dluzszym czasie wrocil do starej mapy. Potem zamkniecie serwera, znowu.
Nie crash tylko chunk sie zwalil, z tej okazji zaczalem robic czestsze backupy więc wyszło na dobre ;> a mapa była ustalona że była tymczasowa

 

Po kolejnym czasie otwiera serwer z wczesniej juz zrobiona mapa ktora jets na zhaxowanej pustyni z glowstone i takimi smieciami a podczas gdy kazdy zaczynal law mial co chcial.
Było ustalone- chcesz glowstone, to dostaniesz, ze względów że nie da się go zdobyć w sposób normalny (nether zbugowany i trzeba stawiać server ze specjalnie ustawionym hellmode=true). Mapka była zbudowana by zachęcić graczy do gry, nie wywyższałem sie nad nikim ("ja mam miecz z diamentu jestem fajny a ty siij mi jaja"- nigdy nie było)

 

Se zrobil monarhie. Po czasie zmienil mape, tak ze kazdy zaczal rowno. Typowa naparzanka, frakcje itd. Znudzilo mu sie, zalozyl nowa mape.
Monarchia była dobrowolna, każdy mógł założyć własną frakcję (i tak było- 3 frakcje). Nie tylko mi sie znudziło ale także elicie graczy liczącej ok 80% serwera. Nowi gracze nie wiele mają do gadania bo nie ma zaufania do nich- każdy jest potencjalnym złodziejem/grieferem. Zmiana mapy nie przeszkadzała graczom poza newbom.

 

Nie dawno mu sie znudzilo i wylaczyl.
Znudzilo się nie tylko mi ale i także innym ludziom którzy przestali grać. Przy 1-2 graczach nie będę stawiał serwera na cały dzień- szkoda prądu a satysfakcja z multi dla graczy jest niewielka- lepszy sp

 

A teraz znowu odpala od nowa.(nie mam pojecia czy z nowa mapa czy nie, mam dosc grania tam)
Odpalam od nowa bo znowu gram w mc, i pare osób chciało także zagrać ze mną.

 

Na gmc dopiero go zareklamowałem bo obawiałem się hejterów i grieferów oraz niewyżytych dzieci neo które lubią bytować na tym forum. Przemogłem się, postawiłem, widać pierwsze objawy griefów (wprawdzie nikłe) ale uważam że seria banów po ip i nickach wystarczy by wytępić robactwo. Btw banowanie to fajna sprawa więc się nawet cieszę że trafiają się tępaki które o niego proszą ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń się broń. I tak nie zmienisz faktu że hakujesz własny serwerer dla normalnie niezdobywalnych itemów, czesto zmieniasz mapy i rezygnujesz z serwera bo Ci niewygodnie.

Nie jestem obrażony(klik) tylko znudzony(klik)

Monarchia była dobrowolna, każdy mógł założyć własną frakcję (i tak było- 3 frakcje). Nie tylko mi sie znudziło ale także elicie graczy liczącej ok 80% serwera. Nowi gracze nie wiele mają do gadania bo nie ma zaufania do nich- każdy jest potencjalnym złodziejem/grieferem. Zmiana mapy nie przeszkadzała graczom poza newbom.

Przeanalizuj co powiedziałem. Najpierw mówiłem o Twojej monarchicznej samowolce na serwerze ze schackowaną mapą oświetlaną glowstone, a potem że zmieniłeś mapę na nową, z frakcjami, w miare ciekawą, ale którą rozwaliłeś zmieniając po krótkim czasie mape(znowu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń się broń. I tak nie zmienisz faktu że hakujesz własny serwerer dla normalnie niezdobywalnych itemów, czesto zmieniasz mapy i rezygnujesz z serwera bo Ci niewygodnie.

Nie jestem obrażony(klik) tylko znudzony(klik)

 

Przeanalizuj co powiedziałem. Najpierw mówiłem o Twojej monarchicznej samowolce na serwerze ze schackowaną mapą oświetlaną glowstone, a potem że zmieniłeś mapę na nową, z frakcjami, w miare ciekawą, ale którą rozwaliłeś zmieniając po krótkim czasie mape(znowu)

Nie rozumiem monarchicznej samowolki, ani kontekstu w jakim to użyłeś co kolwiek to ma znaczyć. Shackowany był tylko glowstone, następnym razem jak grasz dowiedz sie co sie dzieje zamiast wciskać ciemnotę. Jak ww. hackowanie dotyczyło tylko netherowych bloczków i każdy mógł je dostać, wystarczyłoby napisać. To że ty wolisz grać z 4 klockami mniej to mi to wisi. A mapy z frakcjami nie rozwaliłem, mam ją nadal na dysku z czasu jej ostatniego wyłączenia i odpalenia, mam z 30 jej backupów jak coś. Mapa miała miesiąc, ty trafiłeś na jej hm, ostatni tydzień. Dowidzenia, koniec offtopu reszte wątów na pw dawaj nie bede tu wiecej offtopował.

 

Co do obrażenia, obraziłeś sie bo ponoc "ukradłem ci graczy", którzy sami przyszli na mój serwer ponieważ u ciebie były lagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Law, a ty miales lagi i nie dalo sie grac na twoim serwie.

Face the Facts.

Zmienianie comiesieczne mapy bylo pierw ustalane ze wszystkimi graczami. Demokracja. Zaczelo sie po prostu wszytkim nudzic gdy wszyscy mieli gory diamentow. Zrozum ze nie wszyscy mysla jak ty. Ja wlasnie to lubialem u Lawa ze co jakis czas nowa mapa, a patrzac na ilosc graczy na jego serwie, po prostu jestes w bledzie.

 

Jestes glupi.

 

Pozdrawiam.

 

Serdecznie Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@furry: zmieniają gdy jest pełna

@poxipol: wtf, do kogo ty piszesz. + "lubiałem"

@panprawo: nic ciekawszego do powiedzenia w ostatnim poście nie masz?

 

@trzejpanowiewyżej: zróbcie sobie jakąś konferencję na gg czy jak to się zwie, bo tego się czytać nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...