Skocz do zawartości

Zablokowane Homehell


ozone15

Rekomendowane odpowiedzi


homehelllogo.png
Tytuł: HOMEHELL

Gatunek: akcja/TDS


Opis:


Rok 2024. Od 10 lat na całym świecie panuje kryzys. Cały świat? Jeden kraj oparł się kryzysie. Tym krajem jest Korea Północna, która dzięki izolacji od światowych rynków potrafiła przetrwać. Przywódca Korei, Kim Dzong Long mógł spełnić marzenie ojca i połączyć obie Koreę. Kim, mając poczucie potęgi i wiedząc, że cały świat pogrążony jest w kryzysie, postanowił zaatakować USA.

Rok 2029. Kryzys trwa już 15 lat. Dodatkowo ludność znacznych obszarów USA nękana jest przez siły okupantów. Na terenach zajętych powstaje silny ruch oporu. Armia USA stara się usunąć okupanta z ich terenów....



Planowane możliwości



- misje główne

- 5 typów broni

- 4 rodzaje amunicji

- fizyka

- oświetlenie

- InvoAI v0.2 (wrogowie potrafią się kryć, uciekać przed pociskami, czują obecność gracza, sprawdzają warunki do strzału itp)




Screeny

Godzina 19.27


Na razie skupiliśmy się na silniku gry. Grafika jest na razie testowa i z pewnością w finalnej wersji będzie lepsza.



STAN: WiP



Autorzy:

Invotek

Skład

Kierownik projektu: Artur

Fabuła: Szymon, Mateusz

Grafika: Szymon, Kamil, Patryk

Dźwięki: SD Games

Programowanie: Szymon, Patryk


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję 12 godzin na uzupełnienie screenów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Bo innego w google pod tą nazwą nie znalazłem, dziwne...

 

 

protip: udawanie jakiejś ważnej firmy kiedy ma się 15 lat jest przykre, a nie pro :) do tego wcale nie zwiększa twoich szans na ukończenie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Kogo obchodzi jak się nazywa "wydawca" skoro nawet nie posiada strony internetowej, ani niczego po czym możnaby go zidentyfikować. Zajmij się lepiej grą niż powiększaniem możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Gdybyś z tematem poczekał na screeny to byś się obył bez takich komentarzy, a tak to widzisz, nie można gry komentować, to ponarzekam na inne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ten temat jest bez sensu, przecież zapowiedzi gier właśnie są po to, aby przedstawić jakieś zdjęcia, bez konieczności umieszczania dema. Co nam po kawałku fabuły? Nie ma co oceniać, fabułę to dużo osób potrafi napisać, ale co z tego jak będzie jechał na przykładach i paintowej grafice. Daj nam coś więcej, żebyśmy mogli uwierzyć w ten projekt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Paqoo? Nieeee!

 

Homeforont...są wyczuwalne podobieństwa, ja fabuły naszej gry nie wymyślałem, ale fabuła ta jest zmodyfikowaną wersją fabuły do innego z naszych projektów: Ghost Squad, niestety projekt nie wypalił...

To czyli ten to wasz 4 projekt, a nie 3? :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homehell to nasz 7 albo 8 projekt.

Amunicja jest podzielona na Standardowa, Wybuchowa, Zapalająca, Penetracyjna, ale chciałbym to podzielić na różne kalibry, żeby efekty strzelania różną bronią nie były takie same.

Fizyka: chciałbym, aby w grze istniały obiekty, na które działały by pociski, wybuchy, postacie itp. Mowa tutaj o ruchach, jakiejś wodzie z falami itp.

 

Co do postu Phoenix'a, to tak. "Ekipa tworząca tę produkcję zna się na rzeczy i już od [...] lat pracuje pod sztandarem SDG".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała Galia jest podbita przez Rzymian... cała? Nie! Jedna, jedyna osada, zamieszkała przez nieugiętych Galów wciąż stawia opór najeźdźcom...

 

Tak mi się jakoś dziwnie skojarzyła ta fabuła... ^_^

 

A co do gry, to nie ma co oceniać, dopóki nie zobaczymy jak owa gra ma wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to nazwał "Interakcja z otoczeniem" a nie "Fizyka" ;)

 

można i tak

 

Cała Galia jest podbita przez Rzymian... cała? Nie! Jedna, jedyna osada, zamieszkała przez nieugiętych Galów wciąż stawia opór najeźdźcom...

 

Tak mi się jakoś dziwnie skojarzyła ta fabuła... ^_^

 

pisząc informacje o fabule też mi to przeszło przez myśl

 

Gra zapowiada się ciekawie, dobra grafika, iście zajedwabista fabuła i co najważniejsze- Kim Dżong! Tak to on sprawia że twoja gra jest dobra. KOREA I SKOŚNE OCZY ROX

 

Grafika? Nie dałem jeszcze ss chyba...nie obraź się ale "Stępień, mam tu wariata. Zadzwonisz do czubków?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się średnio podoba,mówię tu o screenach,nawet najlepsza fabuła w słabej oprawie wypada blado

 

Jak już wcześniej pisałem, skupiliśmy się na silniku gry. Na grafikę przyjdzie czas później. Poza tym, nie są to ScreenShoty robione przy włączonych wszystkich możliwościach silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...