Skocz do zawartości

Coraz gorsze papierosy


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mozg moze byc na poziomie? Pograzaj sie dalej.

Co do palaczy, to uwazam ze sa nam, jako panstwu bardzo potrzebni. Dzialaja jak takie krowy, z ktorych dojone sa grube pieniadze, a one tylko puszczaja dymki i hasaja po zagrodzie. Jestescie ofiarami sprytnie przemyslanej akcji, mam nadzieje ze te wybory wygra partia poza sld, po, czy psl, to moze dzieki wam bedziemy mieli autostrady. ALBO WIECEJ ORLIKOW.

Co do uzywek - jestem uzalezniony tylko od kofeiny. I niestety juz od dziecka zaczalem pic kawe/cappucino, bo jako 10-cio latek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAlogi sa po to zeby je rzucac. Sam jednak stwierdzilem ze przerzucenie sie z paczki dziennie na paczke tygodniowo puki co wystarczy, bo jednak lubie nadal sciagnac sobie chmurke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam. Ilekroć czytam temat Lolika albo Alternative od razu mam uśmiech od ucha do ucha

Ja też...

----------------------

@topic

Ja tam nie palę (oczywiście), nie piję (oczywiście) ani nie ćpam (oczywiście). Mój jedyny nałóg to kompjuter :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozg moze byc na poziomie? Pograzaj sie dalej.

Co do palaczy, to uwazam ze sa nam, jako panstwu bardzo potrzebni. Dzialaja jak takie krowy, z ktorych dojone sa grube pieniadze, a one tylko puszczaja dymki i hasaja po zagrodzie. Jestescie ofiarami sprytnie przemyslanej akcji, mam nadzieje ze te wybory wygra partia poza sld, po, czy psl, to moze dzieki wam bedziemy mieli autostrady. ALBO WIECEJ ORLIKOW.

Co do uzywek - jestem uzalezniony tylko od kofeiny. I niestety juz od dziecka zaczalem pic kawe/cappucino, bo jako 10-cio latek.

 

 

I jeszcze jeden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że administracja się opierdziela. Jak ja bym zaczął kogoś wyzywać, miałbym blokadę z miejsca na 7 dni, ale z tego co widzę, większość robi co chce, komu chce i jak chce, bo rygor obejmuje określone osoby. Cya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...