Skocz do zawartości

Coraz gorsze papierosy


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie troluj i nie podzegaj do klotni, Pieter. taka drobna rada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezu, byłeś, czułeś, paliłeś z nim? Nie! To się nie wypowiadaj. Też mogę zrobić sobie blanta z majeranku. Ale nie wiem co tam propa ma. Moze miał prawdziwą maryhę, może nie. Nieistotne. A co do tematu, to bezsens. I pisze się Black Devil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekoladowe Blak Dewile ziom.

Z początku czuć czekolady troche może i słodko na wargach, a 1cm przy filtrze to już zwykła szluga, chyba że się tak jakoś przyzwyczaja niwim.

 

O Jezu, byłeś, czułeś, paliłeś z nim? Nie! To się nie wypowiadaj. Też mogę zrobić sobie blanta z majeranku. Ale nie wiem co tam propa ma. Moze miał prawdziwą maryhę, może nie. Nieistotne. A co do tematu, to bezsens. I pisze się Black Devil.

Maryha jest do de.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezu, byłeś, czułeś, paliłeś z nim?

Tak.

Tak. +1

 

A co do tematu to fajki rzeczywiście śmierdzą, ale smak mają niedobry tylko zaraz po odpaleniu, potem są już bez smaku (chyba, że smakowe), a nie pali się dla smaku przecież. Osobiście palę paczkę na miesiąc, albo dwa, jak akurat mnie ochota najdzie, albo zły jestem. I dobrze mi z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Japanstache, Darlix:

 

Nie wiem czemu, ale jak słysze, że ktoś chce się bić etc. TO normalnie jestem taki podniecony :D Uwielbiam jak kolesie do siebie "fikają" :D

 

Nagrajcie jakiś filmik, jak się bijecie czy coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle o tym gadasz a ciekawe czy w ogóle masz cos z tym wspólnego ;] psy, które głośno szczekają itd ;)

Czy tak znowu duzo gadam o tym? Staram sie ograniczac tak samo jak samo palenie ale stare nawyki wychodza bokiem czasem. A jesli chodzi ci o "higher then you ever been" to mam tak w tym momencie, i nie ma to nic wspolnego z zielskiem czy faza. Ale o tym nie szczekam :0

A co do fajek to i tak polskie sa duzo lepsze niz chocby ruskie czy afrykanskie. Z drugiej strony fajki sa nie po to zeby byly dobre w smaku :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Darlix jest debilem, lol. Po nicku widac.

Ja kiedys wachalem tylko klej, bo koledzy experymentowali, a ja zawsze niedowierzalem. I dalej niedowierzam, do dzis wacham markery, klej do butow i inne, i jeszcze nigdy nic nie odczulem.

A teraz wracam bic sie na noze z moim pluszowym misiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaa.. ja tez mialem nigdy nie palic ;>

dyskusje czas ukrocic. wkraczacie na wyzszy poziom debilizmu, wstyd za co po niektorych D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem. przynajmniej palenie mam już za sobą, bo jako gówniarz przesadziłem i 14 pod rząd spaliłem rodząc sobie do palenia uraz i pomimo swojego pociągu do używek z paleniem problemów mieć nie będę

 

A teraz gówniarzem niby nie jesteś :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...