Skocz do zawartości

Nieaktywna strona www po otwarciu przez splash_show_web


TO_mek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam drobny problem z otwieraniem strony www w grze. Po otwarciu strony poprzez komendę splash_show_web('http://wp.pl',-1); otwiera się wszystko tak jak mi pasuje na pełnym ekranie gry ale niestety strona jest nie do końca aktywna do momentu gdy nie kliknie się na niej w dowolnym miejscu.

Ta nieaktywność objawia się tym, że nie działają klawisze strzałek do przesuwania strony w górę/dół oraz także nie jest aktywna rolka w myszy. Trzeba dopiero kliknąć myszą w puste miejsce na stronie (uważając by nie był to jakiś aktywny link bo następuje przekierowanie do innej części strony) i dopiero wszystko działa tak jakbym chciał.

 

Czy można jakoś wymusić by strona od razu była aktywna bez potrzeby klikania myszką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Javascriptem spowodować focus na stronie? ew. jak nie znasz się na JS, to biblioteka jQuery:

 

<script type="text/javascript">
$().ready(function(){ $().blur(); }):
</script>

 

Ale niby gdzie to mam wpisać? Nie bardzo rozumie, na stronie źródłowej czyli na wp.pl (raczej chyba nie bardzo)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób index.html, w którym to będzie i potem przekieruje na wp.pl

 

Docelowo plik gry ma być w postaci jednego pliku exe zawierającego wszelkie grafiki, dźwięki i inne niezbędne elementy więc chyba taki sposób odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...