Skocz do zawartości

Rocznica, filmik, pomoc!:)


sfinkss

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę do Was z jedną małą prośbą, otóż niedługo mamy rocznicę związku z moją dziewczyną, Julką i chcę zrobić dla niej małą niespodzniankę i tutaj właśnie idzie moja prośba. Moglibyście nagrać krótkie wideo z Wami w roli głównej gdzie padnie kwestia "dużo miłości i wytrwałości na ten wasz nowy rok" lub też możecie powiedzieć coś od siebie. Gotowy filmik wstawcie, albo na speedyshare.com i wtawcie tu link, lub wyslijcie mailem, jak nie bedzie za duzy, na adam.graszk@gmail.com . Będę bardzo bardzo bardzo wdzięczny jeśli to dla mnie zrobicie;))) A Julka będzie miała super niespodziankę. (robię taki 'mix' życzeń od wielu znajomych).

(Czas do środy)

 

Dziękuję z góry!:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy zobaczyłem twoją ksywę, słowo "rocznica" i emotikonkę w tytule tematu, z miejsca wiedziałem, że to będzie temat o twojej dziewczynie

 

tak poza tym, ktoś miał kiedyś na gmclanie podobny pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było dać chociaż 2 tygodnie czasu, to miałbyś filmików wystarczająco dużo, by zadowolić dziewczynę oryginalnością, serio, teraz jest za późno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz znajomych poza GMClanem? Jeśli już byś się uparł na coś tak nieoryginalnego to chyba lepiej by było od kogoś kogo ona zna, a nie od jakiejś internetowej społeczności. Poza tym mam wrażenie, że w każdym temacie w k?órym o coś prosisz padają słowa "Moja dziewczyna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak branie, branie i branie, a kiedy coś w końcu dasz? Gdyby każdy tylko brał a nikt by nie dawał to by chyba gmclanu nie było. Ja rozumiem że musisz dziewczynie dać żeby dała (bez podtekstów), ale pomyśl też o nas. Jak coś wypowiadam się jako użytkownik w moim imieniu, mnie to trochę drażni. Zrób dla niej prezent od siebie zrobiony przez siebie, a nie ze dasz jej coś "kupnego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w rudą wredną picz!

tutaj kolega wyżej ma szczególną rację. bez zgryźliwości oczywiście - prezent najlepszy to taki od serca, zrobiony przez samego siebie. może nagraj się jako sekwencję filmików w których co słowo wypowiadasz w innej scenerii, przy innej czynności - to dopiero uzna za coś pięknego, serio. sam bym coś takiego zrobił, ale nie mam kamery na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Problem z takimi życzeniami polega na tym, że wówczas twoja dziewczyna na własne oczy dozna eksplozji sexownych ciach, jakich multum na GMClanie. Ranmusem nie pogardzi żadna lala, o muskułach Pietera słyszał cały świat, no a twarz Korodzika zachwyca kobiety i zmienia orientację mężczyznom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę do Was z jedną małą prośbą, otóż niedługo mamy rocznicę związku z moją dziewczyną, Julką i chcę zrobić dla niej małą niespodzniankę i tutaj właśnie idzie moja prośba. Moglibyście nagrać krótkie wideo z Wami w roli głównej gdzie padnie kwestia "dużo miłości i wytrwałości na ten wasz nowy rok" lub też możecie powiedzieć coś od siebie. Gotowy filmik wstawcie, albo na speedyshare.com i wtawcie tu link, lub wyslijcie mailem, jak nie bedzie za duzy, na adam.graszk@gmail.com . Będę bardzo bardzo bardzo wdzięczny jeśli to dla mnie zrobicie;))) A Julka będzie miała super niespodziankę. (robię taki 'mix' życzeń od wielu znajomych).

(Czas do środy)

 

Dziękuję z góry!:))

o to samo prosiłem ja jakiś rok temu ;) mało kto prawie wcale odzewu. Ale zrobię Ci tą przyjemność i nagram coś, pod warunkiem, że wrzucisz po urodzinach na yt :) Daj tylko więcej szczegółów.

 

e: choć po namyśle, lepszym wyjściem było by zabrać kamerę w miasto i prosić o to przypadkowych przechodniów. Np by wypowiadali dane słowo/słowa i skleić to w całość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

man, filmiki są żałosne

zrób coś bardziej kreatywnego, nie wiem, kup butelkę dobrego wina i zabierz ją na noc na dach ( jakiegos wysokiego budynku ofkoz )

wypijcie wino wtuleni w siebie patrząc na niebo

ew. po wypiciu flaszki namiętny seks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezent najlepszy to taki od serca, zrobiony przez samego siebie. może nagraj się jako sekwencję filmików w których co słowo wypowiadasz w innej scenerii, przy innej czynności - to dopiero uzna za coś pięknego, serio. sam bym coś takiego zrobił, ale nie mam kamery na stałe.

 

Dobra sceneria, prezent przy okazji się zrobi w tym o to miejscu.

200704-toaleta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zgwałcone poczucie smaku i sam gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że nie ma :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...