Skocz do zawartości

Sebuś


Rekomendowane odpowiedzi

SIEMA!!!Zrobiłem gre i chciałbym ja Wam zaprezentować.Robiłem ją 3dni.Z game makerem zapoznałęm sie ok 4 dni temu pierwszy raz mam do czynienia z robieniem gier.A wcześniej się nie zajmowałem niczym podobnym.Ale dzięki Waszemu forum, i dzieki Wam, podjąłem zaczęcie gry.Bardzo mi pomogliście odpisując na moje posty:D Tak więc zapoznajcie się z moją grą:) prosze o opinie:)

PS.gra sie dlugo wczytuje, poniewaz dałEm 2 muzyki w formacie mp3 (na poczatku w menu i na koncu) tak mi sie zdaje ze przez to sie tak dlugo wczytuje:) ale nic poczekajcie cierpliwie i zobaczcie co stworzylem. mozecie wysluchac muzyki:)do konca:D bo fajna:) ale koniec gadania macie link:

 

http://www.speedyshare.com/861179202.html

 

prosze:D

To zielone to po polsku? :D

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest pzrerobiony przyklad wszystko robilem sam. tylko z przykladow mam sprity, muzyka moja, a wzorowalem sie na grach typu skarby misia, artykuly o menu ale sam go zrobilem, no ityle... w 100% sam ja zrobilem nikt mi nei pomagal nie robil czegos za mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przeszedłem :) Coprawda nie jestem fanem muzyki techno. Ale miło sie grało :) Szkoda, że nie było żyć... było by troche trudniejsze.

Ale levele urozmaicone, ciekawe konstrukcje z 'murków'. Ech grafika :).... Szczerze? Grafika nie podobała mi się :P

 

Ocena:

Grywalność: 7/10

Dźwięki Muzyka: 5/10

grafika: 2/10

 

Plusy:

- Konstrukcja leveli

- Zróznicowana muzyka

- Grywalność

 

Minusy:

- Grafika

- Brak efektów dźwiękowych

- Jesteś nieśmiertelny

- Troche krótka

 

Ogólnie: 5+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszą grę to dobrze, skoro twierdzisz ze ją sam robiłeś nie pomagając sobie niczym to opanowałeś podstawy. Ale pamiętaj że rozmiar gry do tych "podstaw" również należy. Im mniejszy tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bigshark

(...) jak world of warcraft, black & white czy też Cairo 3 (...)

Jak smiesz porownywac takie masowe produkcje z twoim cairo o.O?

@topic

Gra fajna :] Tylko wydaje sie ze to pimped przyklad, bo grafika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...