Skocz do zawartości

Nullbreaker


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

uiNullbreakerLogo.png


Tak tak... Po takiej wielkiej ilości czasu wypuszczam Nullbreaker'a jako freeware.
Co prawda, nie jest tym czym miał być. No ale cóż. Minęło już za dużo czasu.
Release Nullbreaker'a działa na zasadzie in-dev. Wypuszczamy wersję nie dokończoną, a w trakcie użytkownicy tworzą swoje własne pomysły które my implementujemy. Mam nadzięję, że wersja 1.0 będzie już w pełni kompletna.

Nullbreaker? A co to? Otóż, refresh arkanoida w naszym wydaniu.

01.png

02.png

03.png

04.png

05.png

06.png


Download
http://lime-entertainment.com/nb/setup.exe
(~90MB)

Bugtracker
http://lime-entertainment.com/bugs

Wymagania
Intel Pentium ? 4 HT 2.0GHz
512MB (XP)/1024MB (Vista/7) RAM
ATI Radeon 9600 lub wyższy
Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9
Windows XP/Vista/7
.NET Framework 4 Client Profile
600MB miejsca na dysku
Internet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak na casuala, dość dużo waży.

po pracy sprawdzę jak się gra. swoją drogą szkoda że ze steamem nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Sprawdze jakie fpsy będą z tym waszym milionem efektów.

 

edit: fajny casual, 4h instalacji, 14 instalek do tego jeszcze ściąga net frameworka 4...

 

edit2: fajne gówno, cały czas rozłącza z serwa, musze sie rejestrować żeby zagrać w arkanoida. Co do błędów to gram sobie na tym trybie "dx-costam" na drugiej planszy i się gra nagle wyłączyła. Ogólnie nudne, nie zrobicie mmo z arkanoida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit2: fajne gówno, cały czas rozłącza z serwa, musze sie rejestrować żeby zagrać w arkanoida. Co do błędów to gram sobie na tym trybie "dx-costam" na drugiej planszy i się gra nagle wyłączyła. Ogólnie nudne, nie zrobicie mmo z arkanoida.
Rejestracja jest jeszcze nieaktywna, chyba zauważyłeś ? :) Tak samo jak serwer. Wszystko będzie w najbliższym czasie..

 

Anty, skoro ci się zwyczajnie wyłącza, to na pewno jest log z błędem w folderze z grą. Podrzuć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Podrzucam:

ERROR in

action number 1

of Other Event: Outside Room

for object oBall:

 

In script achSet:

Error in code at line 13:

 

writebyte(pcAc);

^

at position 24: Unknown variable pcAc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Śmieszne są te particlesy, które cały czas nadupiają z góry ekranu, bez sensu. (tak, te co na pół ekranu się rozłażą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma jak Shocker mi dał to jest updater.

Stary updater nie działa. Shocker napisał go w GM'ie,a jego struktura jest inna niż ta na serwerze.

http://lime-entertainment.com/nb/

 

@Woock: Za błędy językowe obwiniaj shockera.

@ANtY: A czytać umiesz? Co pisze w lewym dolnym rogu jak sobie najedziesz na "DX-Ball Original"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Woock: Za błędy językowe obwiniaj shockera.
Stary, nie mnie, bo zawsze jak coś zmieniałem w locale, to mówiłem ci, byś poprawił po mnie. Jak tego nie zrobiłeś - twoja wina.

 

Śmieszne są te particlesy, które cały czas nadupiają z góry ekranu, bez sensu. (tak, te co na pół ekranu się rozłażą)
To sobie je wyłącz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@ANtY: A czytać umiesz? Co pisze w lewym dolnym rogu jak sobie najedziesz na "DX-Ball Original"?

Szczerze mówiąc to mam to gdzieś co tam jest napisane. Po Ściąganiu z waszego dupnego serwa godzine, później 17 instalacjach i rejestrowaniu konta, bo anuluj wyłącza grę, później jeszcze milion opcji i trybów w menu nie chce mi się czytać co tam w rogu ekranu po najechaniu na jakiś button mysza i wyłączeniu głośników w tym samym momencie się wyświetla. Mogłeś jeszcze to za ekranem napisać, żeby było widoczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to mam to gdzieś co tam jest napisane. Po Ściąganiu z waszego dupnego serwa godzine, później 17 instalacjach i rejestrowaniu konta, bo anuluj wyłącza grę, później jeszcze milion opcji i trybów w menu nie chce mi się czytać co tam w rogu ekranu po najechaniu na jakiś button mysza i wyłączeniu głośników w tym samym momencie się wyświetla. Mogłeś jeszcze to za ekranem napisać, żeby było widoczniej.

No to sorry winetou.

Shit happens.

@Shocker: Er... Poprawie w 0.7.3.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...