Skocz do zawartości

Evolution


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zrobiłem demo mojej pierwszej gry. Linki:

Part1

Part2

Testujcie i komentujcie :P !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byś napisał coś więcej o tej swojej grze i dlaczego jest podzielona na części i zawiera prawie 7mb? Gnysek, może nie mógł wsadzić tych plików do uploadera (mi czasami pliki nie wchodzą, nie jest to wina typu pliku ani rozmiaru, poprostu po naciśnięciu OK strona się ładuje i po załadowaniu nic się nie zmienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie wiedzą o czym gra i nieznają klawiszologii: Czytajcie pliki ReadMe i INFO (przecież po coś są). Tam znajdziecie odpowiedzi na wasze pytania. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik jest podzielony bo sieć mi szwankuje i nie moge załadować nigdzie dużych plików.

 

Opis:

Na początek wcielasz się w niebieską komórkę. Musisz zadbać oto, by rozmnażała się i ewoluowała.

Aktywujesz komórkę klikając na nią, a klikając na obszar poza nią, wydajesz polecenie gdzie ma iść. Generalnym celem jest przetrwać. Musisz uciekać przed większymi żółtymi komórkami, a zjadać słabsze. Dodatkowym źródłem energii są mikroelementy (szare kulki). Gdy zjesz jakąś komórke, wzrasta DNA, a gdy DNA osiągnie wartość 100% możesz się rozmnożyć lub ewoluować. Grę kończysz gdy zjesz wszystkie żółte komórki lub wyewoluujesz do trzeciego stopnia rozwoju i niebieskich komórek będzie 250.

 

Co w pełnej wersji:

W pełnej wersji, po etapie komórki będzie etap organizmów prostych, a następnie złożonych. Na koniec będzie etap organizmów inteligentnych(które będą tworzyć własne cywilizacje. Będziesz dowodził jedną z nich, dotąd, aż zaludnisz księżyce wokół twojej planety :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tak powiedzieć. Sam pomysł gry zrodził się ok.3-4 lata temu. Myślłem wtedy, żeby zacząć od razu od etapu inteligentnych organizmów, ale niedawno znalazłem zapowiedź gry SPORE i pomyślałem, że wcześniejsze etapy to niezły pomysł. Tak więc SPORE to częściowa inspiracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...