Skocz do zawartości

Firefox nie reaguje na gmaila, allegro, ipko itp.


sfinkss

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już kiedyś wspominałem, mam proxy w szkole z uwierzytelnianiem. Poprzednim razem nie było takiego problemu, jak jeszcze miałem xp, teraz nie wem czy coś sie zminieło czy co, ale mam win7, ustawiłem sobie proxy, net działa, skype tez itp. ale problem jest dziwny bo np. na ff i oprze nie działają strony takie jak gmail, poczta.fm, ipko.pl, na allegro tez nei mogę się zalogować. po prostu nic się nie dzieje gdy klikam na te storny, tak jakby nie reagowały w ogole.

 

za to inaczej jest w IE, wszystko działo i w ogóle. w czym problem? Podkreślam, że nie chcę używać IE, więc dlatego mi tak zależy na tym żeby to wszystko działało na ff.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IE jest gorsze od niektórych polnych dróg(niekóre mają dziurę w dziurze). Tak od siebie dodam, że moja nauczycielka od informatyki twierdzi że nikt nic nie ma do gadania na temat IE i jego wadliwości dopóki nie zainstaluje wszystkich możliwych dodatków do niego, aby był bezpieczny. No ale to komiczne, aby było takie coś. To jak dostać samochód do którego trzeba dokupić szyby, mechanizm zamknięcia, alarm i zderzaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ale Informatyka trwa tylko 45minut, naprawdę nie wytrzymasz z IE? Zresztą wersje 8 czy 9 nie są już tak dziurawe jak wszyscy sądzą, aczkolwiek nadal na łatkę trzeba czekać dłużej niż w przypadku konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IE jest gorsze od niektórych polnych dróg(niekóre mają dziurę w dziurze). Tak od siebie dodam, że moja nauczycielka od informatyki twierdzi że nikt nic nie ma do gadania na temat IE i jego wadliwości dopóki nie zainstaluje wszystkich możliwych dodatków do niego, aby był bezpieczny. No ale to komiczne, aby było takie coś. To jak dostać samochód do którego trzeba dokupić szyby, mechanizm zamknięcia, alarm i zderzaki.

Jakie dodatki? O czym Ty gadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...