Skocz do zawartości

Laptop


Dawka83

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym jednak wolał dostać laptop "Zrób to sam" :D

 

Z drugiej strony Windows XP nie jest wspierany i raczej się go nie sprzedaje. Pewnie opylają resztki własne.

 

Windows XP kosztuje 350zł? :D Według Allegro "Home Edition" (po co Professional) kosztuje 100zł :P Więc ciut taniej od tego co oferują u ciebie

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że ewentualnie Vistę, bo jest tańsza od Sevena ;) . Sam posiadam Vistę i wiem, że nie jest to taki zły system jak wielu antyviściarzy mówi (a pewnie żaden z nich nigdy nie miał systemu nowszego od XP).

Nie, ja miałem viste 2 dni, a dlatego 2 bo po tych dwóch dniach komputer nie nadawał się do uruchomienia. Pierwszy dzień był w miare, poza długim ładowaniem systemu było ok poza wolną pracą. Drugiego dnia naszło mnie by pograć w hexena. Właczam hexena, jakiś miałem error, zwiecha komputera nic sie nie dalo zrobic. Resetuje kompa. Wlaczam pc i za chwile mam jakiś menadżer wyszukiwania błędów czy jakoś tak (nie pamietam dokladnie bo viste mialem rok temu), to było zanim załadował się komputer tak by sie zalogowac. Ok patrze na to cudo niby cos szuka... No i zwiecha w tym także. Czekam 10 min, nie rusza wcale. Daje znowu reset. Właczam a tu jakas informacja ze system jest uszkodzony i trzeba na nowo zainstalowac. Geez, toż to gówno nie system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przywyknąć do tego, że im nowszy system, to starsze oprogramowanie może nie działać. Z XP było podobnie, że część programów działających na Windows 98 nie działała na nim, a mimo to był używany. Zresztą, używam już Visty od dwóch lat i jestem zadowolony. Miałem z nią tylko jeden większy problem, który ostatecznie okazał się być powodowanym przez oprogramowanie, co zdołałem szybko naprawić poprzez odinstalowanie pewnego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o oprogramowanie według mnie. Moje doświadczenia z vistą są takie, że obciążała mi sprzęt niebotycznie w dodatku będąc niespecjalnie innowacyjnym systemem. Siódemka jest o wiele bardziej sprawna i "świeższa". Z resztą tempo prac nad tym system coś o viście jednak mówi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Polecam zainstalować Ubuntu zamiast windowsa, wtedy każdy do 2000 będzie dobry. Na moim Vaio (za 3000) Ubuntu śmiga z wszystkimi efektami graficznymi z palcem w dupie i zostaje mi jeszcze jakieś 80% ramu. Windows... no działa, ale nie mozna powiedzieć, że jest szybki (4gb ramu + intel i5 2.27Ghz x64 4 rdzenie + radeon 5650 HD z 1gb ramu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows... no działa, ale nie mozna powiedzieć, że jest szybki (4gb ramu + intel i5 2.27Ghz x64 4 rdzenie + radeon 5650 HD z 1gb ramu).
Whoa :-o

Dziwne, u mnie na Eee Pc 1015PE ( http://www.asus.com.pl/product.aspx?P_ID=ymgu9dBCiMSvFwgn ) Windows 7 Professional działa nieźle, spokojnie nadaje się do pracy. Za to na stacjonarce (i5 760 2.80 GHz, 4 GB DDR@2000MHz, HD5850 1GB) śmiga aż miło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...