Skocz do zawartości

BexHack 1.0


Czarny Ass

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: BexHack

 

Gatunek: Program do hackowania

 

Opis: Program służy do hackowania basicasm.cni. Program zrobiony w 10 minut razem z testami! Jak się komuś nie chce czegoś takiego pisać wystarczy, że to pobierze. Po kompilacji projektu w BasiEgaXorzu na moment pojawia się plik basicasm.cni, ten program go "przechywaca". Dzięki temu można podejrzeć główny plik z asemblerem w BasiEgaXorzu. Znajdują się tam wszystkie procedury w BasiEgaXorzu.

Download: https://gmclan.org/up6201_3_bexhack.html

Rozmiar pliku: OK 32 Kb

 

Autorzy:

Programowanie:
JA

Fabuła:
?!

Grafika:
?!

Muzyka:
?!

Screeny:

screen1rc.png

screen2ga.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uruchomieniu wersji 1.1 tegoż programu na winxp 32bit, wyskoczył mi Blu-Skrin. W wyniku czego zatrzymało mi się pobieranie pliku 3 gigowego - UWAGA! Nie z torrentów, a pobrane miałem już 2,5 gb. Za wszelkie uszkodzenia klawiatury w wyniku oberwania moją głową odpowiadasz ty.

 

A KYŻ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz sobie na zawartość tego pliku. Ja NIE ZROBIŁEM wirusa, tylko ja MAM wirusy na kompie, prawdopodobnie z komputerów szkolnych(podłączam tam pendrive`a, potem u mnie i mam wirusów dostatek, a czasami MUSZĘ podłączyć pendrive`a w te gnójstwa). To czysty przypadek, a plik bexhack3.bat jest wolny od wirusów, w przeciwieństwie do bexhack.exe i bexhack2.exe. Po skanie wyszło, że ważne pliki windowsa (taskmgr.exe, rundll32, svhost, explorer.exe) są zarażone między innymi. (nawet notatnik, wordpad i paint). Jak zeskanowało te pliki tylko jedyny bexhack3.bat był wolny od wirusów. Zeskanowałem przed chwilą te pliki.

 

Ja w to nie wierzę, żeby zrobił wirusa i o tym nie wiedział.

zrobił wirusa i o tym nie wiedział.

Nie muszę go robić. Wystarczy, że sam się wepchnie do pliku bez mojej wiedzy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dziś tylko z powodu tego BexHack, musiałem robić format, ponieważ ten wirus to normalnie oszalał - a stało to się od razu po uruchomieniu tego GÓWNA. ( Sama się tacka dvd otwierała, dyski szalały, nie odczytywało urządzeń plug-play ), a avast nie potrafił sobie z nim poradzić!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...