Skocz do zawartości

Nagrody za dodawanie linków!


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

Ale powiedz to tym, którzy myślą, że za wrzucenie paredziesiąt linków dostaną do ręki 100zł lub więcej, a przy okazji chcą na siłę wyśmiać Paqoo :) .

ja tam dostaję na rękę 100zł za samo spojrzenie na link

 

pożartować sobie nie można? nie powiedziałem, że 10zł to niska kwota za samo dawanie linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jezu marmot, jakby to była praca, że za każde 100 linków będziesz dostawał 10zl przez kilka miesiecy, a to jednorazowa sprawa, do tego niepewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy szukaja dziury w calym i porownuja mnie do siebie. I tu jest problem.

 

Nie kazdy jest taki sam jak ty. Zapamietaj.

do kogo ty w ogóle piszesz

 

to jest INTERNET, pisz "@nick" gdy się do kogoś odnosisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEORETYCZNĄ zasadą forum jest odpowiadanie na posta poprzedzającego, chyba, że zastosuje się cytat lub napisze się, że się obecnie wyrażasz(pisze ten nawias zeby zaden baran nie wrzucil tego do cytatow, bo mowa o pisaniu, a nie obrazaniu sie) do określonej osoby.

 

W skrócie: Do Osiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEORETYCZNĄ zasadą forum jest odpowiadanie na posta poprzedzającego, chyba, że zastosuje się cytat lub napisze się, że się obecnie wyrażasz(pisze ten nawias zeby zaden baran nie wrzucil tego do cytatow, bo mowa o pisaniu, a nie obrazaniu sie) do określonej osoby.

 

W skrócie: Do Osiem.

czyli on [czyli Paqoo] sugeruje Osiem, że [Osiem] żre chleb z keczupem i skacze z mostu?

 

wydaje mi się to dziwne

 

zedytowane żeby en_6280 wyłapał, o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wpisów: 106, Podkategorii: 56

 

Zachecam do dodawanie linkow. Jeden z uzytkownikow otrzyma nie dlugo 10 zl za swoje 100 linkow.

Pakło, po co ci w ogóle ta strona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Bez przesady. Jeśli to beda niszowe strony, zostana odrzucone. W najgorszym wypadku zignoruje Twoje dodane strony.

A jak inaczej chcesz kilkaset stron uzyskac? I czemu nie odpowiesz na moje pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszowa strona to taka, gdzie nikt nie zaglada i nie ma tam pozytecznych informacji tylko smieci.

 

10 zl to wedlug mnie uczciwa cena za ta prace.

Na takich warunkach to syzyfowa praca. Jak masz wszelkie akcje typu "kasa za klikniecie w reklamy", "kasa za zobaczenie w reklamy" to wiadomo ze czesc uzytkownikow nawet nie wykorzysta tych informacji albo oleje sprawe, wiec powinienes przyjac "niszowe strony" jako pozyteczna czesc akcji utwardzajaca w fakcie istnienia tego co sie reklamuje. Jak tego nie pojmujesz to daleko nie zajedziesz. Musisz czesciowo zaryzykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...