Skocz do zawartości

Moje hobby - a pochwalę się :)


m@rcixxx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1. I tu się z tobą zgodzę - nie wiem co jest fajnego w jeżdżeniu modelem po pokoju

gdy jego prędkość (nie mojego) potrafi wynieść ponad 60 km/h, modelem się

jeździ po hali albo po specjalnym torze.

 

2. To nie jest atrapa tylko model, zobacz sobie na wikipedii czy gdzieś.

 

3. Nie za 1500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, jednych kręci strzelanie sobie w dupę z kulek, drugich małe samochodziki. Ludzie mają różne gusta, nie przekonacie ich na siłę do swoich, więc vader przestań próbować. To jakby mówić: "Czerwony jest lepszy niż niebieski, nie wiem co widzisz w tym brzydkim kolorze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącznie z ze wszystkim co musiałem w niego włożyć to ponad 700 zł. Staram się jak najtaniej

kupować, sam model kosztował niecałe 400 zł, nowy, ale od razu musiałem kupić 8 akumulatorków do nadajnika,

lepszy akumulator do modelu, lepszą karoserię, farbę, łożyska, amortyzatory i się uzbierało :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japonie, zasada numer jeden to okulary ochronne. A do tego to nei paintball. Kulki Ci zębów nie wybiją. Fajnie że lubisz się ponawalać patykami, też lubiłem, zanim dowiedziałem się że istnieje coś mocniejszego niż plastiki za 10 złotych, które w pobliskim sklepie sprzedają.

 

A teraz wracać do tematu, czyli neitypowe hobby i takie tam :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast ASG lepiej do siebie postrzelać z patyków, większa frajda.

Japonie, zasada numer jeden to okulary ochronne. A do tego to nei paintball. Kulki Ci zębów nie wybiją. Fajnie że lubisz się ponawalać patykami, też lubiłem, zanim dowiedziałem się że istnieje coś mocniejszego niż plastiki za 10 złotych, które w pobliskim sklepie sprzedają.

co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ASG mam stara dobra mp50 z wmontowanym magazynkiem ala tommy gun i celownikiem, fajna zabawka, ale jedyne do czego sluzylo jak do tej pory to strzelanie do ludzi z balkonu i polowanie na ptaki. a chetnie bym sie postrzelal z kims rowniez uzbrojonym ;]

co do tego autka z silnikiem, marudzicie jak bylem mlody chooollleeernie chcialem takie cos miec. niespelnione marzenie z dziecinstwa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>to uczucie gdy zdałeś sobie sprawę, że nie masz innego hobby oprócz robienia gier i jedyne co robiłeś przez te wakacje to niszczyłeś sobie życie alkoholem i czuczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...