Skocz do zawartości

Pytania o PSP Game Maker


maciek220896

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań:

1.Kiedy wyjdzie PSPGM?

2.Czy gry stworzone przy pomocy tego GM będą chodziły na nieprzerabianej konsoli czy będą to tak zwane Homebrew(gry możliwe do odpalenia po przeróbce PSP).

3.Co sądzicie o takim GM na PSP?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
1.Kiedy wyjdzie PSPGM?

2.Czy gry stworzone przy pomocy tego GM będą chodziły na nieprzerabianej konsoli czy będą to tak zwane Homebrew(gry możliwe do odpalenia po przeróbce PSP).

3.Co sądzicie o takim GM na PSP?

 

1. Nie będzie nigdy dostępny publicznie. Dlaczego? Punkt 2.

 

2. Gry będą do pobrania ze sklepu PlayStation Network w dziale Minis, w cenie ok 5€. To oznacza, że każda gra musi przejść certyfikację Sony, być wolna od błędów - właśnie w tym procesie pomagać będzie YoYoGames i to oni zajmą się konwersją. Oznacza to, że sam sobie gry nie przetestujesz na własnej konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chociaz jakis emulator ograniczajacy funkcjonalnosc GMa do PSP powinni udosetpnic, bo tak to bedzie robienie w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robienie w ciemno polega na tym ze robimy na platforme na ktorej nie mozemy przetestowac, na co by pozwolil emulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No cóż, jeśli od razu nie będziemy tworzyć gry na PSP, to pewnie kupa z tego wyjdzie.

Swoją drogą podzielam opinię, ze powinna być opcja jakiejś symulacji gry na PSP. Ja proponuję EXEka, który odpala sie w okienku przypominającym PSP i można sobie w opcjach skonfigurować który klawisz PC to który klawisz PSP i testować, odpalenie w secure mode chyba będzie działać jak na PSP (czyli bez dlli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze kupywac, inaczej jest ryzyko ze bedziesz rozprowadzal dalej za free badz za wlasne ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniery słowne polskich wsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mieszkam na wsi, ja obcuje z tymi ludźmi na co dzień w pracy (nie myślcie że urażam kogoś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
jasne ze kupywac, inaczej jest ryzyko ze bedziesz rozprowadzal dalej za free badz za wlasne ceny

 

Legalnie nie rozprowadzisz gry na PSP na nośniku innym niż płyta UMD które nagrywają tylko w 3 miejscach na świecie (zresztą podobnie sprawa wygląda dla wszystkich gier Sony, dla EU nagrywane są w Austrii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...