Skocz do zawartości

Galeria Krakowska


Nickolas

Rekomendowane odpowiedzi

Hello ;)

 

Tak sobie z Webzirem myśleliśmy o takim spotkaniu w Galerii Krakowskiej :D A, że niektórzy mieli daleko do Zjadu Twórców Gier to i tutaj pewno będą mieli daleko, ale może jakies osoby by się znalazły ? Takie małe spotkanie towarzyskiem, pogadać, jakaś cola, pizza :D To tylko moja propozycja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pakujcie się! Jedziemy do przytkowic na ENERGY 2000 wyrywać laski na 2 rdzeniowe procesory, 1GB karty graficzne a jak powiemy że potrafimy przerobić odkurzacz tak że mass efect 2 na najwyższych będzie chodzić to nikt nam nie podskoczy.

Oczywiście powozimy się też naszymi projektami. A na koniec pogadamy przy kompociku o innych sprawach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub:

jak leżałem w szpitalu z takim jednym, to on był z przemyśla! Adam Sawczyszak, może kojarzysz? Uwielbia łowić ryby, spoko gościu ogólnie i w naszym wieku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlot gmclanu - to niemożliwe

pamiętam jak ze 2 lata temu bodajże już wszystko było niby na 100%, na stronie głównej był banner ze zlotem itp.

i zgadnijcie co się stało... a raczej nie stało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie w rzeszowie?

 

a czemu nie w nowym yorku ? przestańcie zadawać takie pytania, chcecie zrobić w rzeszowie to zrobić inny temat i już.

 

Zlot samego GMCLANu by był ok, ale w takiej formie jak Wy byście to chcieli zrobić (w tym temacie) to się lepiej chyba zgadywać między sobą, bo potem się to kończy tylko na wymienianiu różnych miejsc i nic nie wychodzi.

zlot gmclanu - to niemożliwe

pamiętam jak ze 2 lata temu bodajże już wszystko było niby na 100%, na stronie głównej był banner ze zlotem itp.

i zgadnijcie co się stało... a raczej nie stało :)

 

Heh nie przyjmujcie to jako zlot gmclanu no :P Tylko małe spotkanie towarzyskie, kto by mógł, ko ma nie daleko i tyle ;) Chociaż wolałbym w galerii, bo duży tłok i nie będzie gwałtu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello ;)

 

Tak sobie z Webzirem myśleliśmy o takim spotkaniu w Galerii Krakowskiej :D A, że niektórzy mieli daleko do Zjadu Twórców Gier to i tutaj pewno będą mieli daleko, ale może jakies osoby by się znalazły ? Takie małe spotkanie towarzyskiem, pogadać, jakaś cola, pizza :D To tylko moja propozycja ;)

to zdyskwalifikowało mój przyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...