Skocz do zawartości

Galeria Krakowska


Nickolas

Rekomendowane odpowiedzi

7:50 - znów biegiem na minibus

8:30 - szybki lancz z kolegą

10:00 - przywitanie się z gmclanem :P

11:00 - idziemy do muzzzeum

12:00 - idziemy do sklepu komputerowego

13:00 - idziemy do KFC/McDonald

14:00 - rozmawiamy

18:00 - kolacja z gmclanem [yeah]

20:00 - wreszcie w domu

 

Dni takie jak te, osłabiają nasz organizm, dlatego warto je .... actimelem :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh nie przyjmujcie to jako zlot gmclanu no Tylko małe spotkanie towarzyskie, kto by mógł, ko ma nie daleko i tyle Chociaż wolałbym w galerii, bo duży tłok i nie będzie gwałtu

 

 

Ja to bym chętnie się nawet zjawił na takim spotkaniu w Krakowie, jako że z powodów finansowych jak i osobistych nie mogłem uczestniczyć w zlocie

 

wszystko zależy od czasu i zorganizowania :)

 

 

Nie no, kto by mógł to by przyjechał ;) Umówić się tylko gdzie dokładniej w galerii i ciach ;) A potem jakaś pizza czy coś :P

 

 

No można się spotkać w galerii na pizzę a później jak ktoś chce na coś więcej, nawet tanie wino

 

 

Dlaczego niemożliwe? My się z chłopakami co roku widujemy.

 

 

nie każdy potrzebuje alkoholu, masz rację

tylko, że spotkanie ludzi którzy praktycznie nie znają, to będzie ciężko i drętwo

bo przecież nie będziemy nawijać o gm :thumbsup:

 

 

No wiadomo ze nie o gm, o GML, swoich grach i C++

Na tym forum nie ma prawdziwych piratów więc rum odpada, zostaje piwo i cola, i wódeczka dla nikasa i petera ;p chociarz nikas pewno wolałby leśny dzban :>

 

 

Będzie prezentacja możliwości Xenon Core zobrazowana przez phyziksa przy pomocy pizzy i sosu

 

 

Skoro tyle osób by chciało pić (Pieter, Farkraj i Nikas (ale on jeszcze nie może :> )), to może sobie zorganizujmy jakieś spotkanie takie właśnie przy procentowych rzeczach i w jakimś miejscu gdzie każdy z nas by miał blisko - np. Częstochowa :) .

 

 

już byś chciał! ;p ty w czewie mieszkasz a ja mam 20 min drogi samochodem... proponuje katowice ;) po drodze wszystkim, a i może nawet starego yode zwerbujemy.

 

 

I tak powinno być od początku a nie zaczynać od kłótni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nickolas, bez jaj

nie jestem jakimś nerdem, że mam ochotę latać po sklepach komputerowych i podniecać się nowymi procesorami .__.

muzeum też odpada, super podziwianie obrazów ( czy czego tam chcesz ) z ziomami, faaajnie

na pizzę mogę iść, coś mocniejszego też i to jest chyba najlepsze co może być

 

dodam jeszcze, że mógłbym przyjechać jakby zjawił się marmot, lionx i ktoś jeszcze kto jest normalny, a nie dawka co troli gmc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas, zawsze można własne spotkanie zorganizować bez ogłaszania na GMCLAN, tylko zgadać parę osób i tyle ;p .

 

I o to mi chodzi, ja tylko napisałem o spotkaniu, żeby w końcu zrobić jakieś spotkanie, nawet poza gmclan... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż takie spotkanie pewnie będzie kijowe, bo nie będzie o czym gadać :)

wiem, bo ostatnio do mnie przyjechał propa, stasiu i platyna ( chociaż propa ciągle nawijał ;p )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż takie spotkanie pewnie będzie kijowe, bo nie będzie o czym gadać smile.gif

wiem, bo ostatnio do mnie przyjechał propa, stasiu i platyna ( chociaż propa ciągle nawijał ;p )

Ja wczoraj z Japanstachem się widzieliśmy i jakoś było o czym gadać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...