Skocz do zawartości

Galeria Krakowska


Nickolas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro tyle osób by chciało pić (Pieter, Farkraj i Nikas (ale on jeszcze nie może :> )), to może sobie zorganizujmy jakieś spotkanie takie właśnie przy procentowych rzeczach i w jakimś miejscu gdzie każdy z nas by miał blisko - np. Częstochowa :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tyle osób by chciało pić (Pieter, Farkraj i Nikas (ale on jeszcze nie może :> )), to może sobie zorganizujmy jakieś spotkanie takie właśnie przy procentowych rzeczach i w jakimś miejscu gdzie każdy z nas by miał blisko - np. Częstochowa :) .

 

Dla mnie i tak będzie Coca-Cola :3

 

Spoko, jeżeli będzie jakiś minibus DO 5 zł to jadę :D A daleko masz do kościoła ? Poszedł bym zobaczyć ;)

 

Ja mam do krakowa 3,5 h, pobij to

 

i btw. ja bym nie chciał pić, max 1 piwko. Głównie chodzi żeby zobaczyć to łatajstwo na żywo ;p

 

Marmot ! :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tyle osób by chciało pić (Pieter, Farkraj i Nikas (ale on jeszcze nie może :> )), to może sobie zorganizujmy jakieś spotkanie takie właśnie przy procentowych rzeczach i w jakimś miejscu gdzie każdy z nas by miał blisko - np. Częstochowa :) .

już byś chciał! ;p ty w czewie mieszkasz a ja mam 20 min drogi samochodem... proponuje katowice ;) po drodze wszystkim, a i może nawet starego yode zwerbujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japierdole jak zwykle kazdy bedzie chcial gdzie indziej i tylko bedziecie postowac przechwalki kto co i ile by wypil

 

fail jak zawsze na gmc :)

 

właśnie !

 

-------------------------------

 

chcesz sobie gdzie indziej zrobić? TO ZRÓB INNY TEMAT A NIE przechwalaj się gdzie jest najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo-GM

omfg : O

Po prostu oznajmiam że nie znajdę się na Twoim pro elo zjeździe GMClanu , bo mam za daleko T_T

 

mnie nie obchodzi, że nie będziesz :3 i tak nie chcę, żebyś tam był :3

 

@Dawka83

 

O było by świetnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybacz, ale się pomyliłeś i u Ciebie też mogę wywnioskować, że ... Pozatym co ma wiek do spotkania ? Umawiamy się o konkretnej godzinie i już, taka filozofia ? Wybacz, ale mało co mnie obchodzą twoje posty, zwłaszcza gdy NIC nie wnoszą do tematu, więc proszę; nic już nie pisz w tym temacie. Było wszystko dobrze a tu nagle taki pablo-gm przyszedł i już pitoli na wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Pepsim zapomniałeś ?

Spotkanie twórców gier i idziecie na pizze , a co w związku z tematem głównym ? (czyt.tworzenie gier)

Zainteresuj userów do tego aby przyjechali , zorganizuj coś (choćby zaplanuj).

Chyba mnie rozumiesz ? Nie coś w stylu zjemy po kawałku pizzy i wsiadamy w pociąg do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...