Skocz do zawartości

Zablokowane bijatyka proste kody :D


Rekomendowane odpowiedzi

ahahahah ale ty jesteś zabawny IamTheLaw żarty sobie z ciebie robiłem a ty o razu niebezpieczny :D

 

a ty Macieju o dużo przesadziłeś chcesz mieć kłopoty z prawem ???

zginie nam ???
..?? żary sobie robisz wiesz że to groźba ???? i przestańcie już tą dziecinadę bez takich nobów jak wy dawniej było lepiej na gm_clanie

a teraz doszli i kozaczą ... weź się schowaj

maciej-01

IamTheLaw tyle mam do powiedzenia

 

 

 

edit

: maciej sorki po przeczytaniu ile masz lat możesz mieć takie zachowanie ale IamTheLaw wstydził byś się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzyszu, ty jesteś za przeproszeniem idiota a nie dyslektyk... Ludzie nie mają rąk a jeżdżą na nartach! Ludzie nie widzą a grają w piłkę nożną!

chłopie to ma być tylko przykład walnięcia z miecza jak stoi w prawo to wali w prawo

Toż to każdy umie Oo

TO co jest w tym przykładzie umiałem już 5 minut po pierwszym odpaleniu GMa..

Ty przestań wszystkich na około bezsensownie raportować bo w końcu jakiś admin cię zbanuje.

 

Viva rewolucja! pan123 nowym Dyzmekiem i Holdyszem :)

 

maciej sorki po przeczytaniu ile masz lat możesz mieć takie zachowanie ale IamTheLaw wstydził byś się

Po pierwsze to co pisze w profilu macieja najpewniej nie jest prawdą tak samo jak to że IamTheLaw ma 99 lat, po drugie mylisz dorosłość z dojrzałością. W tym przypadku nawet taki "9 letni" maciej ma więcej rozumu od ciebie...

 

?? ????????, au revoir, la revedere, arrivederci Roma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
każdy tylko krytykuje ...

i dobrze, bo w tym przykładzie nie ma nic do chwalenia.

 

a ty Macieju o dużo przesadziłeś chcesz mieć kłopoty z prawem ???

..?? żary sobie robisz wiesz że to groźba ????

!!!! Maciej chce cię zabić!!!! Szybko, naślij na niego brygadę antyterrorystyczną!

 

P.S. Naucz się cytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Naucz się cytować.

Też miałem zamiar to napisać

To co on robi to chyba prowokacja :I

każdy tylko krytykuje ...

A co mamy robić? Może najlepiej będzie jak cię wszyscy zaczniemy chwalić jak dziecko? Wystawiasz raport każdemu kto skrytykuje twój "bezbłędny" przykład. Grozisz tym prawem i grozisz, ok. Wskaż mi punkt w kodeksie karnym który zabrania krytykowania cudzych prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem was ludzie czemu dajecie się tak trollować, gościu widząc wasz ból dupy ma pewnie nieziemską zabawę, a wy odpisując mu robicie tylko burdel na forum

 

a jak admin widzi, że to taki 10 latek lub oczywisty troll to bana dać nie może?

powinna być jakaś granica wieku na to forum, a jeśli ktoś by podawał fałszywe dane i zachowywał się jak gówniarz to ban i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
nie rozumiem was ludzie czemu dajecie się tak trollować, gościu widząc wasz ból dupy ma pewnie nieziemską zabawę, a wy odpisując mu robicie tylko burdel na forum

Ale to właśnie ja mam nieziemską zabawę, czytając ten temat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas trollujesz to może ty :) śmieszy czasami mnie gadka typu o to na pewno prowokacja albo ale to dziecko piszę strasznie agresywni jesteście nie umiecie się opanować i jeżeli chodzi o trollowanie to nie jestem trollem :D i nie chce nikogo prowokować

ps :

mam ponad 15 lat :D nie 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...