Skocz do zawartości

Zablokowane bijatyka proste kody :D


Rekomendowane odpowiedzi

bijatyka na prostych kodach wykonaniu moim :D

 

przykład ma tylko pokazać (jak się tworzy bijatykę ) nie patrzcie na grafikę :D

 

ten przykład stworzyłem rok temu :D puszczam go dziś

 

chodzenie strzałkami prawo lewo

uderzenie z miecza spacja :D

 

zmiana gracza z przytrzymujemy ctrl ...

http://www.speedyshare.com/files/23396684/..._j_przyk_ad.gmk

 

 

może komuś się przyda ... :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie to ma być tylko przykład walnięcia z miecza jak stoi w prawo to wali w prawo nie dawałem żadnych ai wrogów ten przykład ma tylko pokazać walnięcie ponieważ dożo ludzi narzeka że jak ma zrobić skrypt jak stoi w prawo żeby walił w prawo i np że jak walnie w przeciwnika to przeciwnik pada to ma być takie cos chłopie co może odrazu całą grę ci mam zrobić a ty tylko sobie wstawisz sprites ?? jeszcze raz mówię to przykład bicia w mordę :D ps : harley faktycznie jest kiepski :D ale musisz poprawić parę błędów po prostu i tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki mówiłem wam że mam dysleksje nie możesz tego pojąć staram się jak mogę pisać normalnie :D a po zatem pisałem to jak wstałem

w internecie pieprzy nas twoja dysleksja. masz pisać jak człowiek. zainstaluj sobie nawet tego przecenianego firefoxa i przynajmniej się staraj. "szczał ki"? ty tak mówisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ci powiem że tu ktoś nie umie czytać

(staram się jak mogę pisać normalnie)

a tu Jaklub :pieprzy nas twoja dysleksja - obraza

masz pisać jak człowiek - zmusza mnie :D

zainstaluj sobie nawet tego przecenianego firefoxa i przynajmniej się staraj - nie umiesz czytać ?? bez obrazy popatrz 3 linijki up :D a więc ktoś tu przesadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie to ma być tylko przykład walnięcia z miecza jak stoi w prawo to wali w prawo nie dawałem żadnych ai wrogów ten przykład ma tylko pokazać walnięcie ponieważ dożo ludzi narzeka że jak ma zrobić skrypt jak stoi w prawo żeby walił w prawo i np że jak walnie w przeciwnika to przeciwnik pada to ma być takie cos chłopie co może odrazu całą grę ci mam zrobić a ty tylko sobie wstawisz sprites ?? jeszcze raz mówię to przykład bicia w mordę :D ps : harley faktycznie jest kiepski :D ale musisz poprawić parę błędów po prostu i tyle :D

 

to wez sie schowaj z takim przykładem, bo jeśli to o to chodzi można zrobić to za pomocą takiego kodu.

GML
if sprite_index=zjebanyprzykład

Jak coś umieszczasz to staraj się, żeby to się komuś przydało, a nie żeby można było sobie to o dupe potłuc

 

edit: jaklub, ale pan123 jest zły zraportował cię aż 2 razy w jednym temacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że twoja umiejętność czytania ze zrozumieniem zmusiła mnie do kontynuowania tej kłótni.

a tu Jaklub :pieprzy nas twoja dysleksja - obraza

gdzie tu obraza? proste - prawdziwy dyslektyk się stara, taki jak ty jedzie na papierach i pisze "szczał ki". mogłem na to zwrócić uwagę łagodniej, ale jeśli tak mówisz (szczałki), to poza dysleksją masz jeszcze problemy z wymową.

masz pisać jak człowiek - zmusza mnie :D

Ranmus zmusił mnie do przestrzegania regulaminu, który złamałem tylko po to, żeby obrazić kogoś takiego jak ty. miał rację, chociaż przyznam, że kara była zbyt wysoka. zasady są wszędzie, a z twoim tokiem rozumowania daleko nie zajdziesz. w szkole każą ci przestrzegać zasad ortografii i uczyć się (ale ty chyba jeszcze o tym nie wiesz). oby tam wyprostowali twój umysł

poza tym, zmuszanie do pisania jak człowiek?! :o a to faktycznie potwór!

zainstaluj sobie nawet tego przecenianego firefoxa i przynajmniej się staraj - nie umiesz czytać ?? bez obrazy popatrz 3 linijki up :D a więc ktoś tu przesadza

firefox będzie podkreślał twoje byki tak jak word czy excel. starasz się, a ci nie wychodzi - proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem temat. Pomyślałem sobie - ktoś poszukuje kodów do srajatyki. Odrazu chciałem mu wstawić warna,

kliknąłem obok licznika ostrzeżeń, ale niestety nic się nie stało. Ale dopiero kiedy zobaczyłem odpowiedzi to pobrałem!

Ujrzałem znakomity hosting - speedyshit. Znakomity, 100% szybkości! Umieszczaj na nim pliki, to najlepszy hosting!

Otworzyłem plik zrobiony w gm 8, uruchomiłem, zobaczyłem znakomitą grafikę! Niebieski ludzik (2, ale jeden się rusza )

zabił jednego gościa mieczem, potem 2 od tyłu! Odkrył że niebiescy to anioły, bo nie mógł zabić siebie. Ani 2 ludzika.

AI przeciwników ma IQ 100! Jest wyśmienite, nawet Albert Einstein by sobie w tej grze z przeciwnikiem nie poradził.

Zachwycony piękną grafiką, zayebistą grywalnością, i świetnym hostingiem, wyrzuciłem grę do kosza!

Oczywiście Wieeelka piątka. Załóż konto na polewajce, poleję ci. 5/5 i usuńcie ten temat bo jest śmiechu warty :)

A tak naprawdę:

Gościu, to jest śmiechu warte, skoro zrobiłeś to rok temu, to najpierw popraw grafikę, ai, whatever, byle było lepsze.

Nie dziwię się jaklubowi, to wymiana. Ty trollujesz, my trollujemy :) Btw. nie myl gmclanu z idiotclanem następnym razem :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ludzie :D jak czytałem wasze posty śmiać mi się zachciało każdy tylko krytykuje ... a sam **** da

maciej-01 myślisz że jesteś śmieszny ?? >>>> to się mylisz a co wy sobie u licha myślicie że jeszcze może wam zrobię grę ??

 

Zachwycony piękną grafiką, zayebistą grywalnością, i świetnym hostingiem ??? co co ty do mnie gadasz od kiedy przykład ma buc grywalny ?? czy zachwycać grafiką może jeszcze ci zrobię to w 3 d ?? he ?? piszę to tak aby się powstrzymać :D bo już mam 30 % warna ale proszę mi tu nie wyjeżdżać z takim czymś uważasz że do bania ok to to powiedz ale się nie wyśmiewaj chcesz się pośmiać to pokaż na co cię stać i zrób wypasiony przykład bijatyki ... to na razie tyle co mam do gadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol?

GML
if sprite_index=teraz_juz_przesadziles

{

//jakas akcja np "dla ciebie to nie problem a dla początkujących tak więc cicho ..."

}

 

człowieku, jakbym był początkujący to bym z tego nie kożystał, jak coś robisz i masz to zamiar opublikować to rób to tak by ktoś z tego chciał skorzystać i było przydatne. A na przyszłość używaj

bo ciężko odróżnić czyjeś zdania od twoich

 

edit: nie kliknales raportuj za tego tumana (właściwie to żadna obraza, tylko po radziecku mgła) muhehehehh xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie będę wszystkich raportował ale nie dam się obrażać bez przesady może jak starczy mi czasu to go zmienię z dodatkiem ai wroga

 

ale teraz pracuję nad grą więc nie mam za dużo czasu przykro mi .... ale jak znajdę czas to tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie będę wszystkich raportował ale nie dam się obrażać bez przesady może jak starczy mi czasu to go zmienię z dodatkiem ai wroga

 

ale teraz pracuję nad grą więc nie mam za dużo czasu przykro mi .... ale jak znajdę czas to tak

 

już się boję premiery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO! Świetny przykład... jeśli ktoś wczoraj dopiero pobrał po raz pierwszy GM'a. Naprawdę, WIELKIE gratulacje. Niewiele osób może się szczycić tak wręcz elitarną umiejętnością, którą przedstawia ten przykład, a mianowicie znajomością GML'a w stopniu niemalże idealnym. 5/5; zrobiłeś na mnie ogromne wrażenie, już jesteś moim przyjacielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...