Skocz do zawartości

Poszukuje


mrozik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

 

Jestem młodym i upartym chlopakiem który darzy do celu. Moim celem jest utworzenie gry mmorpg 2d na poziomie.

 

 

Kogo poszukuje:

 

-Grafika/ów

-Programiste/ów

 

Czego oczekuje od grafika/ów?

Dobrej grafiki do gry , czyli itemy ,pixel arty oraz menu gry , logo gry itp.

 

Czego oczekuje od programisty/ów?

Po pierwsze musi posiadać wiedzę na temat programowania i móc wykonać moje pomysły i marzenia co do gry.

 

 

Jestem dostępny bardzo często !

 

 

W razie chęci wspólnej pracy lub pytań należy skontaktować się pod :

 

Adres e-mail: mrozik1995-1995@o2.pl

lub gg 12353266

 

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem głownym leaderem gry ja daje pomysły i wszystkim zarządzam poszukuje osób ktore będą potrafiły wykonać mojepomysły co do gry aby ta gra zagieła inne ;) oczywiscie ci ktorzy przyjdą na te stanowiska a w szczegolnosci programista tez będzie miał tu swoje ja i tez w grze będzie kims ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może napisałbyś coś o swoim mmorpg na poziomie? Kompletnie nie wiem jak to ma wyglądać. Po za tym, pokaż najpierw co potrafisz. Zrób jakąkolwiek gierkę, program albo przykład i wrzuć na stronkę, aby ludzie mogli zobaczyć Twoje umiejętności. Wyskakujesz jak Filip z konopi i chcesz żeby ktoś za Ciebie napisał grę? Jak jesteś:

młodym i upartym chlopakiem który darzy do celu.

to sam zrób swoją gierkę. Chyba że to zdanie, to tylko pic na wodę;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiem nic z programowania dlatego szukam kogos prawda ? jestem uparty , bo pomimo wielu takich ublizan i wysmiewan ze strony innych ludzi ktorzy cos umieja a ja nie , dalej tą gre chce wcielic w zycie... gra miala by sie rozgrywac w swiecie 2d podzielonym na dobro i zło w grze były by postacie ktorymi mozna bedzie grac w dobrej sferze lub złej i tutaj tez bedzie mozna wybrac swoja klase postaci , bedzie mozna rozdawac statystyki czyli klasyczne mmo a rzeczy ktorych nie ma w innych mmo bede omawiał z programistą , dlatego ze nie mam zamiaru pisac moich pomysłow tutaj i teraz bo ktoś moze wykorzystac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiem nic z programowania dlatego szukam kogos prawda ?

To się naucz. Przeczytaj helpa, dokumentację, przejrzyj przykłady. Czegoś się nauczysz. Btw, jak leader zespołu może nie znać się na programowaniu?

jestem uparty , bo pomimo wielu takich ublizan i wysmiewan ze strony innych ludzi ktorzy cos umieja a ja nie , dalej tą gre chce wcielic w zycie...

Plus dla Ciebie, że się nie poddajesz. Tylko jedno zastrzeżenie. My nie wyśmiewamy się z Ciebie, dlatego że nic nie umiesz, tylko z Twojego podejścia. A to jest spora różnica.

nie mam zamiaru pisac moich pomysłow tutaj i teraz bo ktoś moze wykorzystac

Bez obrazy, ale wydaje mi się że nic odkrywczego nie wymyślisz. Po za tym, w branży gier pomysły są powielane i jakoś się tym nikt za bardzo nie przejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja daje pomysły moge tez dawac wstępne grafiki , promowac to wszystko jesli nikt za darmo nie podejmie sie tego to moge tez i temu komus w czyms pomoc , co bede potrafil i co on bedzie chcial , w gre mogą nawet wejsc pieniadze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

 

Jestem starym i leniwym chłopcem który nie darzy do celu.

Zgłaszam swą kandydaturę na maskotkę!!!

Ps. teraz mnie nie będzie, ale wrócę w poniedziałek, więc jak coś nie płacz że nie odpisuję :P

Edit 1. Umiem mruczeć i się łasić. Obecnie uczę się stawać na dwóch łapkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nic nie umiem, ale się nie martw pomogę Ci :) też jestem uparty, poradzimy sobie :0

faktycznie, jesteś uparty. siedzisz na forum GMClanu na oczy GMa nie zobaczywszy =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem młodym

Przypomina mi się taka reklama, jak 40-letni facet siedział na czacie z dziewczynką.

 

Kogo poszukuje:

 

-Grafika/ów

-Programiste/ów

A muzyków to już nie ?

 

Po pierwsze musi posiadać wiedzę na temat programowania i móc wykonać moje pomysły i marzenia co do gry.

A po drugie primo i po trzecie primo ?

 

Jestem dostępny bardzo często !

Acha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukasz wsparcia tylko murzynow.

Jestes jak kleopatra, chcesz zeby wybudowali ci piramide a potem ludzie beda mowic ze to ty sobie ja wybudowales i to ty bedziesz oplywal w luksusach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...