Skocz do zawartości

Pilka nozna (online?)


bigshark

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. Ja mam tyle silników piłek nożnych więc mógłbym zrobić w klasycznym widoku. Chodzi mi oto czy jest tu ktoś kto umiałby przerobić taką gre na online , że każdy steruje jednym graczym, a graczy jest np. po 5 w drużynie, żeby tak bardzo nie lagowało itd.... Umiałby ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie grałem w football fpp wiec nie oceniam... ale zdaje mi sie ze może być fajny taki :D coś nowego :D szczególnie ze kazdy gracz steruje jednym ziomkiem więc wreszcie jakaś gra zespołowa i teraz zobaczycie co znaczy wystawic sie na podanie :D:D:D zrob to shark to moze być dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w to grałem, ale badziewnie się gra. Sterowanie myszką, a wszyscy latają cały czas za piłką, mało jest podań bo w tej grze bardzo trudno podawać. ;/

 

https://gmclan.org/uploader/130/pilka.jpg

 

Jeśli jednak nie chcecie w 3D to nie opłaca się robić nowego silnika. Krychu99 zrobił kiedyś dość dobry system grania pojedyńczym graczem, a projekt chyba zawiesił :D wiec być może poświęcił by to do przeróbki na online :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, jak kcesz jakąś fajną grafę 3D to wal ;P

 

*pomysł z FPP-Footballem jest całkiem niezły, tylko trza byłoby zrobić jakieś dodatkowe wskaźniki, zastępujące ludzkiego "czuja" (pozycja piłki, etc?)

 

A najlepiej było by, gdybyś zrobił cuś w stylu New Star Soccer, o :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej było by, gdybyś zrobił cuś w stylu New Star Soccer, o :D!

 

Można by było. Tylko że tak jak mówiłem. Krychu 90 zrobił odwzorcowanie Neestar soccer 3 , taka sama grafa i sterowanie, tylko że grało się jednym graczem. Krychu 90 chyba wstrzymał ten projekt , więc jak będzie na gmclan to trzeba się go zapytać czy poświęci go na tą grel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmus robiłem gre w stylu globulosa, ale z kolizjami GMa mozna sobie darowac. Ciagle cos sie blokowalo, zacinalo. Nawet napisalem wlasny skrypt odpowiadajacy za kolizje i odbijanie sie we wlasciwe strony, wykorzystujac przy tym rozne sinusy,cosinusy itd. Ciagle byly problemy w tym, ze cos sie gdzies blokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mnie woła? :]

 

Co do projektu to wcale nie upadł, a właściwie upadł bo w GM już sporo czasu nic nie robie więc wszystkie projekty NARAZIE upadły.

Oczywiście zgadzam się na wykorzystanie mojego "silnika", lecz dopiero za jakiś tydzień go udostępnie do multi-playerowych programistów bo od jutra do piątku mnie nie ma bo będe w Warszawie, a w poniedziałek mam bierzmowanie :]

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ranmus robiłem gre w stylu globulosa, ale z kolizjami GMa mozna sobie darowac. Ciagle cos sie blokowalo, zacinalo. Nawet napisalem wlasny skrypt odpowiadajacy za kolizje i odbijanie sie we wlasciwe strony, wykorzystujac przy tym rozne sinusy,cosinusy itd. Ciagle byly problemy w tym, ze cos sie gdzies blokuje.
To jest niemożliwe żeby nie dało się zrobić. Muszą być gdzieś błędy albo że tak powiem "zdarzenia nieprzewidziane", których możliwe, że nie uwzględniłeś. Jeśli masz jeszcze źródła, to chętnie się przyjrzę i poprawię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...